Uprava za statistiku

ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge215,5531.01.2012.
ATLAS BANKAOstale usluge215,5531.01.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge1.077,7531.01.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge1.365,1531.01.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge175,0031.01.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge350,0031.01.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge130,0027.01.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge350,0027.01.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge1,1127.01.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge7,4227.01.2012.
PRIREZ NA POREZ DANILOVGRADOstale usluge2,7827.01.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge31,3127.01.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge284,8127.01.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge474,6927.01.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge229,9227.01.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge350,0027.01.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge910,0027.01.2012.
ATLAS BANKAOstale usluge350,0027.01.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge700,0027.01.2012.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge863,0726.01.2012.
MONTENOMAKS SPEDICIJA D.O.O.Rashodi za postanske usluge169,6526.01.2012.
M TEL DOORashodi za telefonske usluge154,3426.01.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge65,0026.01.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge1.516,6326.01.2012.
C.N.B. DJURDJE CRNOJEVICOstale usluge12,0026.01.2012.
NVO RETO CENTAR PODGORICAOstale usluge200,0026.01.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge4,0026.01.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge8,0026.01.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge65,0026.01.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge65,0026.01.2012.
PUTEVI DOOOstale usluge63,8426.01.2012.
POBJEDAUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja60,0026.01.2012.
POBJEDAUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja7,2026.01.2012.
POBJEDAUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja108,0026.01.2012.
POBJEDAUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja28,8026.01.2012.
QUEEN OF MONTENEGRO BUDVAOstale usluge113,0026.01.2012.
QUEEN OF MONTENEGRO BUDVAOstale usluge113,0026.01.2012.
EPSILON PODGORICAIzrada i odzavanje softvera23,4026.01.2012.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge800,7226.01.2012.
M TEL DOORashodi za telefonske usluge118,3526.01.2012.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge199,6826.01.2012.
ROKSPED DOOTekuce odrzavanje opreme615,4726.01.2012.
ROKSPED DOOTekuce odrzavanje opreme656,4626.01.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu1.000,0025.01.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u zemlji500,0025.01.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu1.000,0025.01.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u zemlji500,0025.01.2012.
JUGOPETROL ADGorivo500,0023.01.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad470,3029.12.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad810,0829.12.2011.