Uprava za statistiku

PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge13,1124.02.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge87,4124.02.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge300,0024.02.2012.
HIPOTEKARNA BANKAOstale usluge1.000,0024.02.2012.
C.N.B. DJURDJE CRNOJEVICOstale usluge37,0024.02.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge2,3724.02.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge15,8024.02.2012.
HIPOTEKARNA BANKAOstale usluge235,0024.02.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge59,7223.02.2012.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Ostale usluge215,5523.02.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge1.077,7523.02.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge1.354,9123.02.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge10,2423.02.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge934,0523.02.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge215,5523.02.2012.
ATLAS BANKAOstale usluge215,5523.02.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge397,9623.02.2012.
COBRA SYSTEM PODGORICATekuce odrzavanje opreme40,9523.02.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge900,0022.02.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge34,2922.02.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge510,0022.02.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge700,0022.02.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge228,4622.02.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge200,0022.02.2012.
ARIJA DOO PODGORICAOstalo45,0022.02.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge65,0021.02.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge65,0021.02.2012.
M TEL DOORashodi za telefonske usluge128,5521.02.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge1.486,0521.02.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge1.967,9221.02.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge6,7221.02.2012.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge636,7121.02.2012.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge245,0021.02.2012.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge7,5921.02.2012.
M TEL DOORashodi za telefonske usluge119,5921.02.2012.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge141,5421.02.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge100,0020.02.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge1,3420.02.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge100,0020.02.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge100,0020.02.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge300,0020.02.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge73,0220.02.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge121,7420.02.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge53,4620.02.2012.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOstale usluge5,8020.02.2012.
PRIREZ NA POREZ KOLASINOstale usluge0,3717.02.2012.
PRIREZ NA POREZ DANILOVGRADOstale usluge1,2517.02.2012.
PRIREZ NA POREZ BUDVAOstale usluge0,5317.02.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge10,6517.02.2012.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOstale usluge1,9917.02.2012.