Uprava za statistiku

POBJEDAUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja110,0013.08.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge120,0013.08.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge913,5013.08.2012.
M TEL DOORashodi za telefonske usluge82,7213.08.2012.
M TEL DOORashodi za telefonske usluge62,1513.08.2012.
KASTEX DOOKancelarijski materijal21,0613.08.2012.
KASTEX DOOKancelarijski materijal42,1213.08.2012.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge190,7113.08.2012.
M TEL DOORashodi za telefonske usluge187,4013.08.2012.
PRIREZ NA POREZ CETINJEOstale usluge10,0210.08.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge10,0210.08.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge182,5610.08.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge304,2810.08.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge133,6010.08.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge1.125,0010.08.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge375,0010.08.2012.
GRAWE NEZIVOTNO OSIGURANJEOsiguranje166,5009.08.2012.
POBJEDAUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja30,0009.08.2012.
POBJEDAUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja40,0009.08.2012.
POBJEDAUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja120,0009.08.2012.
D-MK SCEPANOVICTekuce odrzavanje opreme18,2509.08.2012.
D-MK SCEPANOVICTekuce odrzavanje opreme16,8509.08.2012.
GRAWE NEZIVOTNO OSIGURANJEOsiguranje25,5009.08.2012.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOpstinski prirez15,4508.08.2012.
PRIREZ NA POREZ ULCINJOpstinski prirez5,8808.08.2012.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez16,7608.08.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez563,6108.08.2012.
PRIREZ NA POREZ ROZAJEOpstinski prirez5,7608.08.2012.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez15,1008.08.2012.
PRIREZ NA POREZ BERANEOpstinski prirez14,6108.08.2012.
PRIREZ NA POREZ CETINJEOpstinski prirez6,0508.08.2012.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOpstinski prirez13,7808.08.2012.
PRIREZ NA POREZ KOLASINOpstinski prirez7,7608.08.2012.
PRIREZ NA POREZ BAROpstinski prirez5,1708.08.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez149,7308.08.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge375,0007.08.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge45,6407.08.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge76,0707.08.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge33,4007.08.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge5,0107.08.2012.
KNJAZ DOO NIKSICOstale usluge249,5207.08.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge50,1006.08.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge2.625,0006.08.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge750,0006.08.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge375,0006.08.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge456,4006.08.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge760,7006.08.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge334,0006.08.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge375,0003.08.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge375,0003.08.2012.