Uprava za statistiku

PRIREZ NA POREZ BUDVAOstale usluge0,4502.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge1.102,0002.10.2012.
ATLAS BANKAOstale usluge221,4002.10.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge221,4002.10.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge1.107,0002.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge959,4002.10.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge61,4002.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge408,8002.10.2012.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Ostale usluge221,4002.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge1.402,2002.10.2012.
POBJEDAUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja960,0002.10.2012.
UPRAVA ZA IMOVINUReprezentacija u zemlji23,7602.10.2012.
UPRAVA ZA IMOVINUReprezentacija u zemlji111,2402.10.2012.
AUTO CETKOVIC DOORezervni dijelovi66,0002.10.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge19,2902.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge128,5802.10.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge46,5802.10.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge203,4202.10.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge200,0002.10.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge150,0002.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge600,0002.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge52,1402.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge47,8602.10.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge12,7001.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge115,6301.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge192,7101.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge84,6101.10.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge350,0001.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge600,0001.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad6.853,1628.09.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad333,2328.09.2012.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad54,8428.09.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad201,0028.09.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Bankarske usluge/provizije100,6028.09.2012.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad82,8428.09.2012.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad828,3028.09.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad1.514,0928.09.2012.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad384,6228.09.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad243,6428.09.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.229,1528.09.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije40,3028.09.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad630,4728.09.2012.
SIND.ORG.REP.ZAVODA ZA STATISTZarada za redovan rad69,4328.09.2012.
KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad292,8428.09.2012.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad300,2328.09.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad3.322,2828.09.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad479,3928.09.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad538,5028.09.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad20.120,7828.09.2012.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad405,1728.09.2012.