Uprava za statistiku

PRIREZ NA POREZ PLUZINEOstale usluge1,2023.10.2012.
PRIREZ NA POREZ SAVNIKOstale usluge0,1423.10.2012.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOstale usluge4,0223.10.2012.
PRIREZ NA POREZ DANILOVGRADOstale usluge1,4423.10.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge17,3223.10.2012.
PRIREZ NA POREZ CETINJEOstale usluge1,7123.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge554,5523.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge924,2523.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge414,3823.10.2012.
KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge128,0023.10.2012.
PRIREZ NA POREZ KOTOROstale usluge1,0223.10.2012.
PRIREZ NA POREZ TIVATOstale usluge1,4423.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge2.712,0023.10.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge248,0023.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge548,0023.10.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge576,0023.10.2012.
ALUPROMET DOOOstale usluge780,0023.10.2012.
INSTITUT ZA STRATESKE STUDIJEKonsultantske usluge projekti i studije27.850,7323.10.2012.
INSTITUT ZA STRATESKE STUDIJEKonsultantske usluge projekti i studije4.792,2723.10.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge472,0023.10.2012.
KASTEX DOOKancelarijski materijal2.129,5822.10.2012.
KASTEX DOOKancelarijski materijal526,1322.10.2012.
KASTEX DOOKancelarijski materijal839,7322.10.2012.
KASTEX DOOKancelarijski materijal205,0822.10.2012.
MIROSS DOOSluzbena putovanja u inostranstvu137,7819.10.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge350,0018.10.2012.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOstale usluge4,0518.10.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge4,6818.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge85,2018.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge142,0018.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge62,3418.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge350,0018.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge267,0517.10.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge22,9317.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge152,8117.10.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge200,0017.10.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge450,0017.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge200,0017.10.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge200,0017.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge495,0017.10.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge450,0017.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge2.100,0017.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge150,0017.10.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge40,0717.10.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREOstale usluge2,5017.10.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREOstalo5,4017.10.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu227,0017.10.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u zemlji201,4417.10.2012.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u zemlji281,5617.10.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge120,0017.10.2012.