Uprava za statistiku

ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge100,0025.12.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge874,0025.12.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge770,0025.12.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge3.711,0025.12.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge1.939,0025.12.2012.
FOTO NIKIC PODGORICAKancelarijski materijal240,0025.12.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge34,1125.12.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge800,0025.12.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge1.150,0025.12.2012.
PRIREZ NA POREZ ULCINJOstale usluge1,2925.12.2012.
PRIREZ NA POREZ KOTOROstale usluge2,5825.12.2012.
PRIREZ NA POREZ KOLASINOstale usluge1,2925.12.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge227,4825.12.2012.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOstale usluge2,5825.12.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge350,0025.12.2012.
GRAND DOO PODGORICASluzbena putovanja u inostranstvu286,0025.12.2012.
KNJAZ DOO NIKSICOstale usluge249,5625.12.2012.
DR TRADE PODGORICAOstalo376,7425.12.2012.
CIKOM DOO PODGORICAIzrada i odzavanje softvera7.905,6921.12.2012.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge670,0021.12.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge500,0021.12.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge1.690,0021.12.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge282,8721.12.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale usluge1.740,0021.12.2012.
PRIREZ NA POREZ BUDVAOstale usluge7,0021.12.2012.
PRIREZ NA POREZ BAROstale usluge12,8021.12.2012.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOstale usluge5,4421.12.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge67,3421.12.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge449,0321.12.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge200,0021.12.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge4.270,0021.12.2012.
STAMPARIJA OBODUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja515,6821.12.2012.
FOTO NIKIC PODGORICAOstale usluge1.045,0021.12.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge1.360,0021.12.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge240,0021.12.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge7,4221.12.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge49,4521.12.2012.
PRIREZ NA POREZ BAROstale usluge1,2921.12.2012.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOstale usluge1,2821.12.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge45,8321.12.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge350,0021.12.2012.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOstale usluge1,3921.12.2012.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOstale usluge1,1621.12.2012.
PRIREZ NA POREZ BAROstale usluge2,0821.12.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale usluge3,2021.12.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge77,9121.12.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge129,8621.12.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge57,0121.12.2012.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale usluge120,0021.12.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge60,0021.12.2012.