Uprava za statistiku

PRIREZ NA POREZ BERANEOpstinski prirez14,7120.02.2013.
PRIREZ NA POREZ CETINJEOpstinski prirez6,1020.02.2013.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOpstinski prirez13,8620.02.2013.
PRIREZ NA POREZ KOLASINOpstinski prirez8,5920.02.2013.
PRIREZ NA POREZ BAROpstinski prirez5,2020.02.2013.
PRIREZ NA POREZ ULCINJOpstinski prirez5,9220.02.2013.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez16,4020.02.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez650,8420.02.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez150,4120.02.2013.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge65,0019.02.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata-donacije168,0019.02.2013.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzrada projekata-donacije179,0019.02.2013.
PRIREZ NA POREZ ROZAJEIzrada projekata-donacije1,8319.02.2013.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEIzrada projekata-donacije1,4919.02.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzrada projekata-donacije0,8019.02.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata-donacije224,0019.02.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata-donacije41,1419.02.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata-donacije68,5719.02.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata-donacije30,1019.02.2013.
NLB MONTENEGRO BANKAIzrada projekata-donacije114,0019.02.2013.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAIzrada projekata-donacije1,3219.02.2013.
PRIREZ NA POREZ BERANEIzrada projekata-donacije2,5919.02.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata-donacije42,2419.02.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata-donacije70,4019.02.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata-donacije30,9019.02.2013.
EPSILON PODGORICARashodi za ostale komunikacione usluge117,0018.02.2013.
PRESS CLIPPING DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti234,0018.02.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata105,2014.02.2013.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Izrada projekata207,0014.02.2013.
PRIREZ NA POREZ NIKSICIzrada projekata1,7414.02.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata13,3514.02.2013.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Izrada projekata135,0014.02.2013.
PRIREZ NA POREZ BARIzrada projekata1,2514.02.2013.
PRIREZ NA POREZ PLAVIzrada projekata1,2514.02.2013.
PRIREZ NA POREZ NIKSICIzrada projekata4,7714.02.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzrada projekata7,3914.02.2013.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzrada projekata75,1614.02.2013.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzrada projekata501,1314.02.2013.
NLB MONTENEGRO BANKAIzrada projekata718,0014.02.2013.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzrada projekata767,0014.02.2013.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Izrada projekata2.381,0014.02.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata1.201,0014.02.2013.
UPRAVA ZA IMOVINUIzrada projekata86,0014.02.2013.
STAMPARIJA OBODUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja10,8814.02.2013.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzrada projekata857,0014.02.2013.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge120,0014.02.2013.
GRAWE NEZIVOTNO OSIGURANJEOsiguranje lica10,0014.02.2013.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu410,6213.02.2013.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu444,6913.02.2013.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu144,6913.02.2013.