Uprava za antikorupciju

BAROOM BAROOM DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti856,3306.09.2011.
S PRESS LOGISTIKA U STECAJPublikacije casopisi i glasila17,6706.09.2011.
TENA DOOKancelarijski materijal58,6106.09.2011.
PRESS CLIPPING DOOPublikacije casopisi i glasila117,0006.09.2011.
ELEKTROPRIVREDA CG JEPElektricna energiju42,7406.09.2011.
ELEKTROPRIVREDA CG JEPElektricna energiju110,6306.09.2011.
ELEKTROPRIVREDA CG JEPElektricna energiju222,7006.09.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni169,3806.09.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez143,6805.09.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada21,2802.09.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti53,2102.09.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti53,2102.09.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje404,3702.09.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje904,5202.09.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.596,2102.09.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje585,2702.09.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade957,7102.09.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u zemlji200,0131.08.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREGorivo333,3331.08.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREReprezentacija u zemlji183,3331.08.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREReprezentacija u zemlji183,3331.08.2011.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.063,6031.08.2011.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad891,4631.08.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad3.050,0331.08.2011.
KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad429,8931.08.2011.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad767,4731.08.2011.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad468,2631.08.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad458,9631.08.2011.
ALUPROMET DOOKancelarijska oprema124,3030.08.2011.
ALUPROMET DOOKancelarijska oprema96,2330.08.2011.
ALUPROMET DOOKancelarijska oprema416,6730.08.2011.
S PRESS LOGISTIKA U STECAJPublikacije casopisi i glasila17,6729.08.2011.
T MOBILERashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni384,7119.08.2011.
T MOBILERashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni21,0219.08.2011.
T MOBILERashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni0,3019.08.2011.
TELEMONT DOOTekuce odrzavanje opreme23,8719.08.2011.
PRVA (NIKSICKA) BANKAGorivo245,7117.08.2011.
PRVA (NIKSICKA) BANKAReprezentacija u zemlji93,1817.08.2011.
PRVA (NIKSICKA) BANKAReprezentacija u zemlji61,1117.08.2011.
S PRESS LOGISTIKA U STECAJPublikacije casopisi i glasila17,9815.08.2011.
S PRESS LOGISTIKA U STECAJPublikacije casopisi i glasila1,3015.08.2011.
S PRESS LOGISTIKA U STECAJPublikacije casopisi i glasila16,2815.08.2011.
PRESS CLIPPING DOOPublikacije casopisi i glasila117,0015.08.2011.
PRIREZ NA UGOVOR O DJELUKonsultantske usluge projekti i studije2,0203.08.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaMedijske usluge i promotivne aktivnosti13,4503.08.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaMedijske usluge i promotivne aktivnosti13,4503.08.2011.
PRIREZ NA UGOVOR O DJELUKonsultantske usluge projekti i studije2,0203.08.2011.
PRIREZ NA UGOVOR O DJELUKonsultantske usluge projekti i studije2,0203.08.2011.
PRIREZ NA UGOVOR O DJELUKonsultantske usluge projekti i studije2,0203.08.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaMedijske usluge i promotivne aktivnosti13,4503.08.2011.