Dio kategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

4630 Otplata obaveza iz prethodnog perioda

--

za 2026
20.376.422,25
za 2025
26.410.418,10
za 2024
18.366.700,66
za 2023
17.465.594,12
SudstvoSudska rješenja814,0005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja1.324,0005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja560,0005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja198,0005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja278,7505.06.2012.
SudstvoSudska rješenja1.018,0005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja4.910,0005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja1.287,0005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja185,0005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja818,0005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja2.447,5005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja3.216,2505.06.2012.
SudstvoSudska rješenja3.645,0005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja735,0005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja912,1305.06.2012.
SudstvoSudska rješenja181,5005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja170,0005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja225,5005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja1.473,7405.06.2012.
SudstvoSudska rješenja147,5005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja247,5005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja610,0005.06.2012.
SudstvoSudska rješenja440,0005.06.2012.
Uprava policijeSudska rješenjaadministracija525,1805.06.2012.
Uprava policijeSudska rješenjaadministracija3.586,4905.06.2012.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja2.487,0705.06.2012.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja5.083,1605.06.2012.
Uprava za šumeSudska rješenjaadministracija644,2504.06.2012.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja11.251,9904.06.2012.
SudstvoSudska rješenja220,0004.06.2012.
SudstvoSudska rješenja2.115,0004.06.2012.
SudstvoSudska rješenja918,8704.06.2012.
SudstvoSudska rješenja222,5004.06.2012.
SudstvoSudska rješenja1.736,5004.06.2012.
SudstvoSudska rješenja689,0004.06.2012.
SudstvoSudska rješenja213,7504.06.2012.
SudstvoSudska rješenja991,0004.06.2012.
SudstvoSudska rješenja198,0004.06.2012.
Ministarstvo prosvjeteSudska rješenjaadministracija241,0201.06.2012.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaadministracija645,9801.06.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija1.036,5501.06.2012.
Uprava policijeSudska rješenjaadministracija497,5201.06.2012.
Uprava policijeSudska rješenjaadministracija24,4001.06.2012.
Uprava za šumeSudska rješenjaadministracija70,5501.06.2012.
Uprava za šumeSudska rješenjaadministracija1.666,0701.06.2012.
ZiKSSudska rješenjaadministracija16,0401.06.2012.
Uprava policijeSudska rješenjaadministracija998,6231.05.2012.
Uprava za nekretnine Sudska rješenjaadministracija14.662,2031.05.2012.
Uprava za šumeSudska rješenjaadministracija90,0031.05.2012.
Uprava za šumeSudska rješenjaadministracija499,3631.05.2012.