Dio kategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

4630 Otplata obaveza iz prethodnog perioda

--

za 2026
20.376.422,25
za 2025
26.410.418,10
za 2024
18.366.700,66
za 2023
17.465.594,12
SudstvoSudska rješenja480,0014.11.2012.
SudstvoSudska rješenja198,0014.11.2012.
SudstvoSudska rješenja160,0014.11.2012.
SudstvoSudska rješenja137,5014.11.2012.
SudstvoSudska rješenja198,0014.11.2012.
SudstvoSudska rješenja225,5014.11.2012.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja884,5114.11.2012.
SudstvoSudska rješenja310,0013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja185,0013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja97,5013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja597,5013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja1.823,5013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja357,5013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja165,0013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja220,0013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja1.120,0013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja395,4713.11.2012.
SudstvoSudska rješenja2.205,1113.11.2012.
SudstvoSudska rješenja491,1113.11.2012.
Generalni sekretarijat VladeSudska rješenjaPruzanje str.i admin.podrs390,0013.11.2012.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom26.032,9813.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr360,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr390,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr235,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr235,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr390,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr360,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr360,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr390,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr390,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr235,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr360,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr360,0013.11.2012.
Min.saobracaja i pomorstvaSudska rješenjaadministracij2.322,8013.11.2012.
Ministarstvo zdravljaSudska rješenjaadministracija8.107,5313.11.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije2.899,5013.11.2012.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom4.358,9012.11.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume252,1012.11.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume10.863,3612.11.2012.
Ministarstvo pravdeSudska rješenjaPravos i izvr.kr.san21.932,8512.11.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija1.614,8512.11.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije11.381,5312.11.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije2.203,3612.11.2012.
SudstvoSudska rješenja260,0012.11.2012.
SudstvoSudska rješenja235,0012.11.2012.
SudstvoSudska rješenja683,0012.11.2012.
SudstvoSudska rješenja390,0012.11.2012.
SudstvoSudska rješenja310,0012.11.2012.
SudstvoSudska rješenja360,0012.11.2012.
SudstvoSudska rješenja395,4112.11.2012.