Dio kategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

4630 Otplata obaveza iz prethodnog perioda

--

za 2026
20.376.422,25
za 2025
26.410.418,10
za 2024
18.366.700,66
za 2023
17.465.594,12
SudstvoSudska rješenja410,0009.01.2013.
SudstvoSudska rješenja3.083,0009.01.2013.
SudstvoSudska rješenja3.529,0009.01.2013.
SudstvoSudska rješenja154,0009.01.2013.
SudstvoSudska rješenja1.948,5009.01.2013.
SudstvoSudska rješenja11.673,9009.01.2013.
SudstvoSudska rješenja228,0009.01.2013.
SudstvoSudska rješenja560,0009.01.2013.
SudstvoSudska rješenja2.496,0009.01.2013.
SudstvoSudska rješenja391,2509.01.2013.
SudstvoSudska rješenja1.913,0009.01.2013.
SudstvoSudska rješenja130,0009.01.2013.
SudstvoSudska rješenja7.145,0009.01.2013.
SudstvoSudska rješenja180,0009.01.2013.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Sudska rješenja364,6909.01.2013.
Ministarstvo finansijaSudska rješenja Uprava za nekretnine397,3009.01.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume117,2709.01.2013.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska3.047,4009.01.2013.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska2.508,1809.01.2013.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Sudska rješenja492,1409.01.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume70,5504.01.2013.
Ministarstvo prosvjeteSudska rješenjaadministracija241,0204.01.2013.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska1.049,6804.01.2013.
Ministarstvo pravdeSudska rješenja ZIKS16,0404.01.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija1.066,5504.01.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije497,5204.01.2013.
Komisija za kontrolu postupka javnih nabavkiSudska rješenja407,5931.12.2012.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom20.086,2131.12.2012.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom2.300,0231.12.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume209,5831.12.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume311,0231.12.2012.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaadministracija3.096,8231.12.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija4.857,8931.12.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija67.029,0031.12.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije4.265,2731.12.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije2.605,6431.12.2012.
SudstvoSudska rješenja1.567,5031.12.2012.
SudstvoSudska rješenja410,0031.12.2012.
SudstvoSudska rješenja690,0028.12.2012.
SudstvoSudska rješenja210,0028.12.2012.
SudstvoSudska rješenja547,5028.12.2012.
SudstvoSudska rješenja90,0028.12.2012.
SudstvoSudska rješenja154,0028.12.2012.
SudstvoSudska rješenja690,0028.12.2012.
SudstvoSudska rješenja302,5028.12.2012.
SudstvoSudska rješenja458,5028.12.2012.
SudstvoSudska rješenja465,0028.12.2012.
SudstvoSudska rješenja130,0028.12.2012.
SudstvoSudska rješenja533,5028.12.2012.
SudstvoSudska rješenja610,0028.12.2012.