Dio kategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

4630 Otplata obaveza iz prethodnog perioda

--

za 2026
20.376.422,25
za 2025
26.410.418,10
za 2024
18.366.700,66
za 2023
17.465.594,12
SudstvoSudska rješenja722,5016.04.2013.
SudstvoSudska rješenja75,0016.04.2013.
SudstvoSudska rješenja210,0016.04.2013.
SudstvoSudska rješenja259,0916.04.2013.
SudstvoSudska rješenja757,0016.04.2013.
SudstvoSudska rješenja3.085,0016.04.2013.
SudstvoSudska rješenja1.080,5316.04.2013.
SudstvoSudska rješenja370,0016.04.2013.
SudstvoSudska rješenja410,0016.04.2013.
SudstvoSudska rješenja165,0016.04.2013.
Ministarstvo pravdeSudska rješenja ZIKS2.081,6315.04.2013.
Ministarstvo pravdeSudska rješenja ZIKS2.108,5415.04.2013.
Ministarstvo pravdeSudska rješenja ZIKS89.922,7515.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija417,9015.04.2013.
SudstvoSudska rješenja1.183,5015.04.2013.
SudstvoSudska rješenja1.145,7515.04.2013.
SudstvoSudska rješenja410,0015.04.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume155,0315.04.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume1.316,2912.04.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume8.702,5012.04.2013.
Ministarstvo finansijaSudska rješenja Uprava za nekretnine242,5712.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija212,1912.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija1.480,0112.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije389,3612.04.2013.
Prekrsajni organiSudska rješenjaPrekrsajni postupak287,5012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja310,0012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja697,0012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja4.280,0012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja410,0012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja409,5012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja185,0012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja185,0012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja1.190,7512.04.2013.
SudstvoSudska rješenja674,5012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja597,5012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja2.490,0012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja179,5012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja560,0012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja2.155,0012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja198,0012.04.2013.
SudstvoSudska rješenja962,9912.04.2013.
Ministarstvo pravdeSudska rješenjaPravos i izvr.kr.san3.360,9011.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija1.223,6111.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije3.966,5611.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije939,1111.04.2013.
SudstvoSudska rješenja209,0011.04.2013.
SudstvoSudska rješenja334,2711.04.2013.
SudstvoSudska rješenja310,0011.04.2013.
SudstvoSudska rješenja1.095,0011.04.2013.
SudstvoSudska rješenja586,8211.04.2013.