Dio kategorije Sredstva za tehnološke viškove

4225 Ostalo

--

za 2026
120.472,46
za 2025
206.849,99
za 2024
119.318,01
za 2023
17.915,98
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO POSLODAVAC320,4625.07.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENI873,9825.07.2019.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa2.385,3125.07.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO POSLODAVAC39,1709.07.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENI106,8109.07.2019.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa298,6209.07.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO POSLODAVAC480,6931.05.2019.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa16.722,7231.05.2019.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa348,3931.05.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENI1.310,9631.05.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO POSLODAVAC598,3028.05.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENI1.631,7228.05.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENI436,9924.05.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO POSLODAVAC1.644,5724.05.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENI4.485,1924.05.2019.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa1.081,6624.05.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENI436,9923.05.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO POSLODAVAC160,2323.05.2019.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa597,2223.05.2019.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa1.144,6723.05.2019.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa368,2823.05.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO POSLODAVAC160,2323.05.2019.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa1.685,0708.04.2019.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa4.777,9226.03.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO POSLODAVAC160,2315.03.2019.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa597,2215.03.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENI436,9915.03.2019.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa3.098,8707.03.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENI900,6807.03.2019.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO POSLODAVAC330,2507.03.2019.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa14.781,6825.12.2018.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO POSLODAVAC160,2325.12.2018.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENI436,9925.12.2018.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa301,9225.12.2018.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa1.332,1213.12.2018.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa11.807,1613.12.2018.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa298,6221.11.2018.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa400,5705.11.2018.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa1.092,4705.11.2018.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENI218,4905.11.2018.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO POSLODAVAC80,1105.11.2018.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa7.855,1601.11.2018.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO POSLODAVAC280,4023.07.2018.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENI764,7323.07.2018.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa2.687,5801.06.2018.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENI3.169,3220.03.2018.
Fond RadaJedinstveni račun poreza i doprinosa7.465,5020.03.2018.
Fond RadaDOPRINOS ZA ZDRAVSTVO-POSLODAVAC908,5220.03.2018.
Fond RadaDOP. ZA OS. OD NEZAPOSL.-ZAPOSL105,6320.03.2018.
Fond RadaDOPRINOS ZA PIO POSLODAVAC1.162,0820.03.2018.