Dio kategorije Rashodi za materijal

4134 Rashodi za energiju

--

za 2026
5.807.221,81
za 2025
8.721.148,41
za 2024
8.357.444,98
za 2023
8.125.988,04
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaCENTAR ZA DJECU SA SMETNJAMACSR1.000,0008.05.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaJU RESURSNI CENTAR ZA DJECU ICSR3.000,0008.05.2012.
Min.za informaciono drustvoJUGOPETROL ADinfo.drustvo300,0008.05.2012.
Ministarstvo odbraneJUGOPETROL ADVojska62.582,1708.05.2012.
Ministarstvo odbraneELEKTROPRIVREDA CG JEPVojska12.410,5208.05.2012.
Ministarstvo odbraneELEKTROPRIVREDA CG JEPVojska11.562,7008.05.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAadministracija16.687,2808.05.2012.
Narodni muzej Crne GoreNARODNI MUZEJ CETINJE5.000,0008.05.2012.
Predsjednik Crne GoreCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA administracija1.706,4708.05.2012.
Ministarstvo odbraneELEKTROPRIVREDA CG JEPVojska1.510,8307.05.2012.
Ministarstvo odbraneELEKTRODISTRIBUCIJA HERCEG NOVojska3.081,9507.05.2012.
Ministarstvo odbraneELEKTRODISTRIBUCIJA TIVATVojska298,2007.05.2012.
Ministarstvo odbraneLUKA BAR ADVojska10.058,1407.05.2012.
Ministarstvo odbraneELEKTROPRIVREDA CG JEPVojska1.322,9107.05.2012.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAVojska257,6707.05.2012.
Centar za konzervaciju i arheologijuCENTAR ZA KONZERVACIJU I ARHE2.500,0007.05.2012.
Fond RadaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA390,5907.05.2012.
Fond za zdravstveno osiguranjeMONTENEGRO-GAS D.O.O.FZO40,0007.05.2012.
Fond za zdravstveno osiguranjeJUGOPETROL ADFZO1.500,0007.05.2012.
Agencija za zastitu zivotne sredineCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA1.166,7404.05.2012.
Agencija za zastitu zivotne sredineCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA1.333,2604.05.2012.
Biblioteka za slijepeBIBLIOTEKA ZA SLIJEPE CRNE GO625,0004.05.2012.
Crnogorska kinotekaCRNOGORSKA KINOTEKA416,6704.05.2012.
Generalni sekretarijat VladeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAPruzanje str.i admin.podrs4.498,5004.05.2012.
Min.ekonomije Kontrola i nadzor trzistaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA632,4204.05.2012.
Min.ekonomije Kontrola i nadzor trzistaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA2.670,3704.05.2012.
Ministarstvo ekonomijeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAadministracija3.770,4004.05.2012.
Min.kultureCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAadministracija2.663,7604.05.2012.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAMedjunar.saradnja191,3504.05.2012.
SudstvoCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA administracija215,5904.05.2012.
SudstvoCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA administracija2.026,9004.05.2012.
Uprava javnih radovaELEKTROPRIVREDA CG JEP2.069,9804.05.2012.
Uprava javnih radovaELEKTROPRIVREDA CG JEP925,7904.05.2012.
Uprava javnih radovaELEKTROPRIVREDA CG JEP723,2304.05.2012.
Uprava javnih radovaELEKTROPRIVREDA CG JEP337,2204.05.2012.
Uprava za javne nabavkeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAJavne nabavke243,8804.05.2012.
Uprava za statistikuJUGOPETROL ADAdministracija530,0004.05.2012.
Uprava za željezniceBOMBETON DOO376,5204.05.2012.
Uprava za željezniceBOMBETON DOO231,1804.05.2012.
Uprava za željezniceBOMBETON DOO154,1504.05.2012.
Zavod za zapošljavanjeVODOVOD I KANALIZACIJA9,5104.05.2012.
Zavod za zapošljavanjeELEKTROPRIVREDA CG JEP51,9504.05.2012.
Zavod za zapošljavanjeELEKTRODISTRIBUCIJA CETINJE484,1004.05.2012.
Zavod za zapošljavanjeELEKTROPRIVREDA CG JEP1,5004.05.2012.
Zavod za zapošljavanjeELEKTROPRIVREDA CG JEP53,2004.05.2012.
Zav.za zast.prirode Istraz. zast.prirodnZAVOD ZA ZASTITU PRIRODE1.415,9003.05.2012.
Ministarstvo prosvjeteDEKAR DOO PODGORICAosnovno obrazovanje422,7030.04.2012.
Ministarstvo prosvjeteDEKAR DOO PODGORICAosnovno obrazovanje791,6830.04.2012.
Ministarstvo prosvjeteDEKAR DOO PODGORICAPredskolsko vaspitanje243,2230.04.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA226,4830.04.2012.