Dio kategorije Rashodi za materijal

4134 Rashodi za energiju

--

za 2026
5.807.221,81
za 2025
8.721.148,41
za 2024
8.357.444,98
za 2023
8.125.988,04
Agencija za zastitu konkurencijeREPUBLICKI ZAVOD ZA URBANIZAMSpr.nar210,0024.12.2013.
Ministarstvo finansijaLUKA BAR AD Uprava carina194,3524.12.2013.
Ministarstvo finansijaLUKA BAR AD Uprava carina12,1624.12.2013.
Ministarstvo finansijaLUKA BAR AD Uprava carina5,0024.12.2013.
Ministarstvo finansijaLUKA BAR AD Uprava carina103,7724.12.2013.
Ministarstvo finansijaLUKA BAR AD Uprava carina75,2124.12.2013.
Ministarstvo finansijaLUKA BAR AD Uprava carina45,2024.12.2013.
Ministarstvo finansijaLUKA BAR AD Uprava carina296,5024.12.2013.
Ministarstvo finansijaUNIVERZAL CAPITAL BANKUprava za imovinu1.919,7324.12.2013.
Ministarstvo finansijaELEKTROPRIVREDA CG JEPUprava za imovinu809,3724.12.2013.
Ministarstvo finansijaKROLING DOOUprava za imovinu1.289,9524.12.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTROPRIVREDA CG JEPadministracija31,1024.12.2013.
Ministarstvo prosvjeteOS IVAN VUSOVIC NIKSICosnovno obrazovanje444,9524.12.2013.
Ministarstvo prosvjeteOS IVAN VUSOVIC NIKSICosnovno obrazovanje119,5824.12.2013.
Ministarstvo prosvjeteOS IVAN VUSOVIC NIKSICosnovno obrazovanje2.585,4724.12.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaELEKTROPRIVREDA CG JEP Lučka uprava2,9124.12.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaELEKTROPRIVREDA CG JEP Lučka uprava67,7124.12.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaELEKTROPRIVREDA CG JEP Lučka uprava72,6824.12.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaELEKTROPRIVREDA CG JEP Lučka uprava75,0024.12.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaELEKTROPRIVREDA CG JEP Lučka uprava9,6524.12.2013.
Tužilački savjet (Tužilaštva)ELEKTRODISTRIBUCIJA BIJELO PO165,6424.12.2013.
Tužilački savjet (Tužilaštva)ELEKTROPRIVREDA CG JEP62,2024.12.2013.
Tužilački savjet (Tužilaštva)ELEKTRODISTRIBUCIJA KOTOR47,9224.12.2013.
Tužilački savjet (Tužilaštva)ELEKTRODISTRIBUCIJA BAR238,5324.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeVODOVOD I KANALIZACIJA BUDVA8,7524.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeJP VODOVOD I KANALIZACIJA B97,8824.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeBUILDING BIRO214,2024.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeELEKTRODISTRIBUCIJA ULCINJ100,7224.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeELEKTRODISTRIBUCIJA BUDVA145,8524.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeELEKTRODISTRIBUCIJA KOLASIN76,8124.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKOVAC218,0324.12.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSIK POLIMLJE DOOUprava za sume175,1723.12.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTROPRIVREDA CG JEPUprava za sume214,8023.12.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTROPRIVREDA CG JEPUprava za sume27,1223.12.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTRODISTRIBUCIJA ZABLJAKUprava za sume155,7623.12.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTRODISTRIBUCIJA PLJEVLJAUprava za sume368,4823.12.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTRODISTRIBUCIJA ROZAJEUprava za sume732,3823.12.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTRODISTRIBUCIJA BERANEUprava za sume19,3223.12.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKOVACUprava za sume145,7423.12.2013.
Ministarstvo pravdeELEKTRODISTRIBUCIJA BIJELO PO ZIKS2.778,8523.12.2013.
Ministarstvo pravdeELEKTRODISTRIBUCIJA BIJELO PO ZIKS596,5723.12.2013.
Ministarstvo pravdeELEKTRODISTRIBUCIJA BIJELO PO ZIKS48,8423.12.2013.
SudstvoELEKTRODISTRIBUCIJA ZABLJAK administracija1.035,5223.12.2013.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaELEKTRODISTRIBUCIJA BIJELO POpravnih interesa CG124,4723.12.2013.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaELEKTRODISTRIBUCIJA BIJELO POpravnih interesa CG280,7923.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeVODOVOD I KANALIZACIJA9,5123.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeELEKTROPRIVREDA CG JEP496,9623.12.2013.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA BIJELO PONacionalna bezbjednost589,9023.12.2013.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKOVACNacionalna bezbjednost23,6823.12.2013.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKOVACNacionalna bezbjednost135,4723.12.2013.