Dio kategorije Rashodi za materijal

4134 Rashodi za energiju

--

za 2026
5.807.221,81
za 2025
8.721.148,41
za 2024
8.357.444,98
za 2023
8.125.988,04
Ministarstvo prosvjeteELEKTROPRIVREDA CG JEPucen.i studentski standard12.144,5119.10.2015.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaELEKTROPRIVREDA CG JEPCentar za1.710,9819.10.2015.
Fond za zdravstveno osiguranjeELEKTROPRIVREDA CG JEPFZO514,1216.10.2015.
Fond za zdravstveno osiguranjeELEKTROPRIVREDA CG JEPFZO2.052,6516.10.2015.
Ministarstvo prosvjeteELEKTROPRIVREDA CG JEPadministracija2.916,6716.10.2015.
Ministarstvo prosvjeteDOM STUD. I UCENIKA-NIKSucen.i studentski standard659,3716.10.2015.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADKP1.851,4616.10.2015.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADKP3.187,9616.10.2015.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADKP13,2716.10.2015.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaCRVENI KRST CRNE GOREUpr.za iz48,0515.10.2015.
Nacionalna biblioteka Djurdje CrnojevicC.N.B. DJURDJE CRNOJEVIC1.750,0015.10.2015.
SudstvoELEKTROPRIVREDA CG JEP administracija1.989,0515.10.2015.
Zavod za zapošljavanjeJP VODOVOD BISTRICA126,7315.10.2015.
Zavod za zapošljavanjeJP VODOVOD BISTRICA9,4415.10.2015.
Zavod za zapošljavanjeVODOVOD I KANALIZACIJA P25,7315.10.2015.
Zavod za zapošljavanjeVODOVOD I KANALIZACIJA N46,8315.10.2015.
Zavod za zapošljavanjeELEKTROPRIVREDA CG JEP785,7915.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTRODISTRIBUCIJA ZABLUprava za sume10,4415.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTRODISTRIBUCIJA KOLAUprava za sume50,0815.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTRODISTRIBUCIJA KOLAUprava za sume12,6415.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTRODISTRIBUCIJA ROZAUprava za sume146,9915.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTRODISTRIBUCIJA ZABLUprava za sume6,6415.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTRODISTRIBUCIJA ZABLUprava za sume166,9615.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTROPRIVREDA CG JEPUprava za sume29,4615.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaELEKTROPRIVREDA CG JEPUprava za sume18,4815.10.2015.
Biblioteka za slijepeBIBLIOTEKA ZA SLIJEPE CR416,6714.10.2015.
Pomorski muzej Crne GorePOMORSKI MUZEJ KOTOR833,3314.10.2015.
Ministarstvo odbraneELEKTROPRIVREDA CG JEPadministracija17,2813.10.2015.
Zavod za zapošljavanjeVODOVOD I KANALIZACIJA D18,1913.10.2015.
Zavod za zapošljavanjeJP VODOVOD I KANALIZACIJ1,2513.10.2015.
Državna revizorska institucija (DRI)CENTRALNA BANKA CRNE GOREAdministracija i stambene potrebe472,1813.10.2015.
Državna revizorska institucija (DRI)CENTRALNA BANKA CRNE GOREAdministracija i stambene potrebe152,4113.10.2015.
Državna revizorska institucija (DRI)CENTRALNA BANKA CRNE GOREAdministracija i stambene potrebe1.525,2713.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaJUGOPETROL ADadministracija185,7513.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaJUGOPETROL ADadministracija233,7513.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaJUGOPETROL ADadministracija233,7513.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaJUGOPETROL ADadministracija131,0613.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKadministracija148,0112.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKadministracija20,3112.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKadministracija20,6812.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKadministracija20,4412.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKadministracija67,4612.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKadministracija51,7612.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKadministracija4,4912.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKadministracija19,6612.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKadministracija11,1612.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKadministracija6,6312.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTRODISTRIBUCIJA MOJKadministracija6,6812.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostKOMUNALNO J.P. TIVATadministracija168,5012.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostELEKTROPRIVREDA CG JEPNacionalna bezbjednost604,2812.10.2015.