Dio kategorije Rashodi za materijal

4134 Rashodi za energiju

--

za 2026
5.807.221,81
za 2025
8.721.148,41
za 2024
8.357.444,98
za 2023
8.125.988,04
Ministarstvo prosvjeteJU GIMNAZIJA TANASIJE PEsrednje obrazovanje557,9123.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteGIMNAZIJA CETINJEsrednje obrazovanje1.427,9523.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteJU SREDNJA STRUC.SKOLA Csrednje obrazovanje239,5323.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteSRED.LIKOVNA SKOLA PETARsrednje obrazovanje579,3623.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteSS VUKADIN VUKADINOVICsrednje obrazovanje1.008,1623.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteGIMNAZIJA PANTO MALISICsrednje obrazovanje1.885,3923.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteMUZICKA SKOLA VIDA MATJAsrednje obrazovanje660,4423.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteJU SREDNJA POMORSKA SKOsrednje obrazovanje1.175,7923.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteJU GIMNAZIJA KOTORsrednje obrazovanje2.627,1123.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteGIMNAZIJA MILOJE DOBRASIsrednje obrazovanje1.160,4023.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteSREDNJA STRUCNA SKOLA BIsrednje obrazovanje643,1923.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteSS MLADOST TIVATsrednje obrazovanje1.643,2123.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteGIMNAZIJA 30 SEPTEMBAR Rsrednje obrazovanje906,6023.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteMJESOVITA SREDNJA SKOLAsrednje obrazovanje1.018,9823.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteSS BECO BASIC PLAVsrednje obrazovanje744,1623.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteSS PETAR I PETROVIC NJEGsrednje obrazovanje149,2023.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteSMS VUKSAN DJUKIC MOJKOsrednje obrazovanje1.383,4523.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteELEKTROTEHNICKA SKOLA Vsrednje obrazovanje781,3423.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteGIMNAZIJA NIKO ROLOVICsrednje obrazovanje1.918,0423.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteSS PETAR I PETROVIC NJEGsrednje obrazovanje173,2223.11.2015.
Ministarstvo pravdeELEKTROPRIVREDA CG JEP ZIKS2.102,8020.11.2015.
Ministarstvo pravdeELEKTROPRIVREDA CG JEP ZIKS5.737,7220.11.2015.
Ministarstvo pravdeELEKTROPRIVREDA CG JEP ZIKS9.836,1020.11.2015.
Ministarstvo pravdeELEKTROPRIVREDA CG JEP ZIKS7.038,8520.11.2015.
SudstvoELEKTROPRIVREDA CG JEP administracija146,1920.11.2015.
Zavod za zapošljavanjeELEKTRODISTRIBUCIJA PLJE981,5620.11.2015.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAMedjunar.saradnja150,0019.11.2015.
SudstvoELEKTRODISTRIBUCIJA ROZA administracija1.935,7419.11.2015.
SudstvoELEKTRODISTRIBUCIJA KOLA administracija717,7819.11.2015.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaELEKTRODISTRIBUCIJA KOTORpravnih interesa CG68,7219.11.2015.
Agencija za mirno rješavanje radnih sporovaELEKTROPRIVREDA CG JEP182,0619.11.2015.
Crnogorska akademija nauka i umjetnostiCRNOGORSKA AKADEMIJA NAU1.530,2619.11.2015.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)ELEKTROPRIVREDA CG JEP145,5119.11.2015.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)ELEKTRODISTRIBUCIJA BERA149,2119.11.2015.
Komisija za istraživanje nesrećaELEKTROPRIVREDA CG JEP14,0919.11.2015.
Ministarstvo finansijaELEKTROPRIVREDA CG JEPUprava za imovinu2.087,3519.11.2015.
Ministarstvo finansijaELEKTROPRIVREDA CG JEPUprava za imovinu2.048,3519.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteELEKTROPRIVREDA CG JEPucen.i studentski standard9.794,9919.11.2015.
Ministarstvo prosvjeteELEKTROPRIVREDA CG JEPucen.i studentski standard9.428,9419.11.2015.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)ELEKTRODISTRIBUCIJA PLJE14,2218.11.2015.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)ELEKTROPRIVREDA CG JEP1.706,8118.11.2015.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)ELEKTROPRIVREDA CG JEP907,1318.11.2015.
Fond za zaštitu i ostvarivanje manj.pravELEKTROPRIVREDA CG JEP39,4318.11.2015.
Fond za zaštitu i ostvarivanje manj.pravELEKTROPRIVREDA CG JEP87,8018.11.2015.
Min.saobracaja i pomorstvaELEKTROPRIVREDA CG JEPUpr.pomor.sig1.500,0018.11.2015.
Min.saobracaja i pomorstvaELEKTROPRIVREDA CG JEPUpr.pomor.sig272,0318.11.2015.
Min.saobracaja i pomorstvaMARINA ADUpr.pomor.sig24,8818.11.2015.
Min.saobracaja i pomorstvaUPRAVA ODBRANE MO PODGORUpr.pomor.sig109,2318.11.2015.
Nacionalna biblioteka Djurdje CrnojevicC.N.B. DJURDJE CRNOJEVIC1.750,0018.11.2015.
Zavod za zapošljavanjeJP VODOVOD I KANALIZACIJ155,5718.11.2015.