Dio kategorije Bruto zarade i doprinosi na teret poslodavca

4111 Neto zarade

--

za 2026
368.898.647,53
za 2025
555.199.419,56
za 2024
505.039.455,72
za 2023
470.059.761,33
Ministarstvo zdravljaNLB MONTENEGRO BANKAUpravljanje i administracija Ministarstva zdravlja17.446,4331.07.2026.
Ministarstvo zdravljaLOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Upravljanje i administracija Ministarstva zdravlja2.390,2831.07.2026.
Ministarstvo zdravljaHIPOTEKARNA BANKAUpravljanje i administracija Ministarstva zdravlja21.264,8231.07.2026.
Ministarstvo zdravljaERSTE(OPORTUNITI) BANKAUpravljanje i administracija Ministarstva zdravlja10.407,7331.07.2026.
Ministarstvo zdravljaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUpravljanje i administracija Ministarstva zdravlja64.492,2831.07.2026.
Ministarstvo zdravljaADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Upravljanje i administracija Ministarstva zdravlja8.296,2831.07.2026.
Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne posloveNOV.KAZNE KOJE IZRICU JED.LOK.SAMOUUpravljanje i administracija Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove100,0031.07.2026.
Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne posloveZAPAD BANKA ADUpravljanje i administracija Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove165,0031.07.2026.
Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne posloveSIND.ORGANIZACIJA JAVNE VETERIUpravljanje i administracija Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove543,0831.07.2026.
Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne posloveSIND.ORGANIZACIJA JAVNE VETERIUpravljanje i administracija Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove430,8731.07.2026.
Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne posloveZAPAD BANKA ADUpravljanje i administracija Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove1.005,0431.07.2026.
Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne posloveLOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Upravljanje i administracija Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove3.870,7131.07.2026.
Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne posloveADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Upravljanje i administracija Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove3.173,1031.07.2026.
Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne posloveNLB MONTENEGRO BANKAUpravljanje i administracija Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove6.801,1131.07.2026.
Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne posloveCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUpravljanje i administracija Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove51.832,2431.07.2026.
Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne posloveERSTE(OPORTUNITI) BANKAUpravljanje i administracija Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove12.840,0531.07.2026.
Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne posloveHIPOTEKARNA BANKAUpravljanje i administracija Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove8.256,9731.07.2026.
Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslovePRVA (NIKSICKA) BANKAUpravljanje i administracija Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove6.213,1531.07.2026.
IPARD III ProgramPC PLANET DOOA08310,0131.07.2026.
IPARD III ProgramJAVNI IZVRSITELJ MICOVIC VASILIJEA0831164,1731.07.2026.
IPARD III ProgramZAPAD BANKA ADA0831300,8831.07.2026.
IPARD III ProgramSINDIKALNA ORGANIZACIJA MPSVA0831418,1731.07.2026.
IPARD III ProgramADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)A0831800,0031.07.2026.
IPARD III ProgramADRIATIC (NOVA) BANKA ADA0831833,5831.07.2026.
IPARD III ProgramLOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)A0831982,7131.07.2026.
IPARD III ProgramZAPAD BANKA ADA08311.987,0931.07.2026.
IPARD III ProgramNLB MONTENEGRO BANKAA08314.922,0531.07.2026.
IPARD III ProgramERSTE(OPORTUNITI) BANKAA08315.220,5931.07.2026.
IPARD III ProgramPRVA (NIKSICKA) BANKAA08318.970,8931.07.2026.
IPARD III ProgramHIPOTEKARNA BANKAA083128.481,1931.07.2026.
IPARD III ProgramCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAA083158.126,2031.07.2026.
Uprava za vodePRVA (NIKSICKA) BANKAUpravljanje i administracija Uprave za vode993,4431.07.2026.
Uprava za vodeZAPAD BANKA ADUpravljanje i administracija Uprave za vode1.076,0431.07.2026.
Uprava za vodeHIPOTEKARNA BANKAUpravljanje i administracija Uprave za vode4.436,1131.07.2026.
Uprava za vodeERSTE(OPORTUNITI) BANKAUpravljanje i administracija Uprave za vode2.330,2731.07.2026.
Uprava za vodeNLB MONTENEGRO BANKAUpravljanje i administracija Uprave za vode1.649,2331.07.2026.
Uprava za vodeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUpravljanje i administracija Uprave za vode11.688,1831.07.2026.
Uprava za gazdovanje šumama i lovištimaUPRAVA POLICIJEUpravljanje i administracija Uprave za gazdovanje šumama i lovištima60,0031.07.2026.
Uprava za gazdovanje šumama i lovištimaUPRAVA POLICIJEUpravljanje i administracija Uprave za gazdovanje šumama i lovištima40,0031.07.2026.
Uprava za gazdovanje šumama i lovištimaJAVNI IZVRSITELJ BATAK VLADANUpravljanje i administracija Uprave za gazdovanje šumama i lovištima35,0031.07.2026.
Uprava za gazdovanje šumama i lovištimaJAVNI IZVRSITELJ NISAVIC DUSANUpravljanje i administracija Uprave za gazdovanje šumama i lovištima40,0031.07.2026.
Uprava za gazdovanje šumama i lovištimaSEKULIC IVAN JAVNI IZVRSITELJUpravljanje i administracija Uprave za gazdovanje šumama i lovištima45,0031.07.2026.
Uprava za gazdovanje šumama i lovištimaALTER MODUS DOO PODGORICAUpravljanje i administracija Uprave za gazdovanje šumama i lovištima50,0031.07.2026.
Uprava za gazdovanje šumama i lovištimaSIND.ORG.UPRAVE ZA INSPEKCIJ POSLOVUpravljanje i administracija Uprave za gazdovanje šumama i lovištima50,3131.07.2026.
Uprava za gazdovanje šumama i lovištimaCABARKAPA DANIJELA JAVNI IZVRSITELJUpravljanje i administracija Uprave za gazdovanje šumama i lovištima52,8831.07.2026.
Uprava za gazdovanje šumama i lovištimaPRVA (NIKSICKA) BANKAUpravljanje i administracija Uprave za gazdovanje šumama i lovištima70,0031.07.2026.
Uprava za gazdovanje šumama i lovištimaLOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Upravljanje i administracija Uprave za gazdovanje šumama i lovištima98,9831.07.2026.
Uprava za gazdovanje šumama i lovištimaALTER MODUS DOO PODGORICAUpravljanje i administracija Uprave za gazdovanje šumama i lovištima100,0031.07.2026.
Uprava za gazdovanje šumama i lovištimaMFI MIKROKREDITIRANJE DOOUpravljanje i administracija Uprave za gazdovanje šumama i lovištima101,0731.07.2026.
Uprava za gazdovanje šumama i lovištimaVIJECE ZA PREKRSAJE BIJELO POLJEUpravljanje i administracija Uprave za gazdovanje šumama i lovištima115,0031.07.2026.