Dio kategorije Rezerve

Dio potkategorije Tekuća budžetska rezerva

4710410015 Odluke vlade- Ministranstvo saobracaja

za 2024
11.150.000,00
za 2023
790.662,54
za 2022
886.337,44
za 2021
12.737.000,00
Budzetske rezerveZELJEZNICKA INFRASTRUKT538.547,9719.09.2014.
Budzetske rezerveZELJEZNICKI PREVOZ CG AD611.452,0319.09.2014.
Budzetske rezerveJedinstveni račun poreza i doprinosa222.659,1321.07.2014.
Budzetske rezerveDOPRINOS PIO BENEFICIRAN4.901,8021.07.2014.
Budzetske rezerveJedinstveni račun poreza i doprinosa194.786,6103.06.2014.
Budzetske rezerveDOPRINOS PIO BENEFICIRAN7.072,9903.06.2014.
Budzetske rezerveZELJEZNICKA INFRASTRUKT657.211,4819.03.2014.
Budzetske rezerveZELJEZNICKI PREVOZ CG AD596.066,7619.03.2014.
Budzetske rezerveZELJEZNICKA INFRASTRUKT300.828,7419.03.2014.
Budzetske rezerveZELJEZNICKA INFRASTRUKT198.443,6419.03.2014.
Budzetske rezerveCRNAGORA PUT AD171.036,5529.12.2012.
Budzetske rezerveAUTO MOTO SAVEZ CG195.000,0009.11.2012.
Budzetske rezerveAUTO MOTO SAVEZ CG100.000,0015.06.2012.