Dio kategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

Dio potkategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

4630605018 Otplata po osnovu obestecenja

za 2019
2.159.930,71
za 2018
2.257.834,81
za 2017
2.375.784,20
za 2015
4.086,66
Fond za obestecenjePRVA (NIKSICKA) BANKA1.253,6525.07.2017.
Fond za obestecenjePRVA (NIKSICKA) BANKA1.215,5325.07.2017.
Fond za obestecenjePRVA (NIKSICKA) BANKA607,7725.07.2017.
Fond za obestecenjePRVA (NIKSICKA) BANKA1.215,5325.07.2017.
Fond za obestecenjeERSTE (OPORTUNITI) BANKA3.077,5325.07.2017.
Fond za obestecenjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA3.072,5225.07.2017.
Fond za obestecenjeADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)1.181,1525.07.2017.
Fond za obestecenjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA125,2525.07.2017.
Fond za obestecenjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA1.241,7925.07.2017.
Fond za obestecenjePRVA (NIKSICKA) BANKA1.215,5325.07.2017.
Fond za obestecenjePRVA (NIKSICKA) BANKA1.215,5325.07.2017.
Fond za obestecenjePODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)2.331,2325.07.2017.
Fond za obestecenjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA3.072,5025.07.2017.
Fond za obestecenjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA41,1625.07.2017.
Fond za obestecenjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA246,9325.07.2017.
Fond za obestecenjeKOMERCIJALNA BANKA BUDVA299,0925.07.2017.
Fond za obestecenjeERSTE (OPORTUNITI) BANKA595,1525.07.2017.
Fond za obestecenjePODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)1.199,8425.07.2017.
Fond za obestecenjeATLAS BANKA96.862,1019.07.2017.
Fond za obestecenjeUNIVERZAL CAPITAL BANK5.102,4019.07.2017.
Fond za obestecenjeINVEST MONTENEGRO(PLJEV)BANKA5.321,0919.07.2017.
Fond za obestecenjeADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)60.028,5619.07.2017.
Fond za obestecenjeNLB MONTENEGRO BANKA218.929,5719.07.2017.
Fond za obestecenjeLOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)5.179,8919.07.2017.
Fond za obestecenjeHIPOTEKARNA BANKA39.863,1319.07.2017.
Fond za obestecenjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA735.676,0719.07.2017.
Fond za obestecenjeATLAS BANKA30.364,8519.07.2017.
Fond za obestecenjePRVA (NIKSICKA) BANKA126.054,8519.07.2017.
Fond za obestecenjePODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)208.923,9619.07.2017.
Fond za obestecenjeKOMERCIJALNA BANKA10.796,4419.07.2017.
Fond za obestecenjeATLAS BANKA1.653,8019.07.2017.
Fond za obestecenjeATLAS BANKA3.161,7519.07.2017.
Fond za obestecenjePRVA (NIKSICKA) BANKA433.454,6119.07.2017.
Fond za obestecenjeATLAS BANKA1.253,5119.07.2017.
Fond za obestecenjeERSTE(OPORTUNITI) BANKA244.655,4019.07.2017.
Ministarstvo finansijaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAupravljanje budzetom10.029,5804.01.2017.
Ministarstvo finansijaPODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)upravljanje budzetom3.212,3126.01.2015.
Ministarstvo finansijaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAupravljanje budzetom874,3526.01.2015.
Ministarstvo finansijaPRVA (NIKSICKA) BANKAupravljanje budzetom1.223,7118.09.2014.
Ministarstvo finansijaNLB MONTENEGRO BANKAupravljanje budzetom2.722,7618.09.2014.
Ministarstvo finansijaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAupravljanje budzetom446,2318.09.2014.
Ministarstvo finansijaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAupravljanje budzetom4.419,7030.12.2013.
Ministarstvo finansijaPODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)upravljanje budzetom6.413,3330.12.2013.
Ministarstvo finansijaNLB MONTENEGRO BANKAupravljanje budzetom964,5930.12.2013.
Ministarstvo finansijaPRVA (NIKSICKA) BANKAupravljanje budzetom3.133,5824.12.2013.
Ministarstvo finansijaPRVA (NIKSICKA) BANKAupravljanje budzetom9.400,7424.12.2013.
Ministarstvo finansijaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAupravljanje budzetom4.387,0124.12.2013.
Ministarstvo finansijaPODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)upravljanje budzetom5.285,2823.12.2013.
Ministarstvo finansijaPRVA (NIKSICKA) BANKAupravljanje budzetom3.034,0323.12.2013.
Ministarstvo finansijaNLB MONTENEGRO BANKAupravljanje budzetom1.137,6623.12.2013.