Dio kategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

Dio potkategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

4630000009 Otplata po osnovu sudskih rjesenja

za 2026
20.314.779,26
za 2025
24.491.731,78
za 2024
17.135.760,43
za 2023
14.353.608,21
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije855,0026.09.2012.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaadministracija1.002,5126.09.2012.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja1.041,7026.09.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.087,3126.09.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume1.837,8626.09.2012.
SudstvoSudska rješenja2.295,0026.09.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije2.454,4726.09.2012.
SudstvoSudska rješenja4.564,3126.09.2012.
Ministarstvo pravdeSudska rješenjaPravos i izvr.kr.san1.308,1325.09.2012.
SudstvoSudska rješenja1.561,2525.09.2012.
SudstvoSudska rješenja2.140,0025.09.2012.
SudstvoSudska rješenja2.165,0025.09.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije2.190,4325.09.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije2.731,6425.09.2012.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja3.707,9225.09.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije3.766,9825.09.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije7.895,6025.09.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije12.408,2125.09.2012.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom12.977,1925.09.2012.
Ministarstvo pravdeSudska rješenja ZIKS25.056,6725.09.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija25.649,0525.09.2012.
SudstvoSudska rješenja165,0025.09.2012.
SudstvoSudska rješenja172,5025.09.2012.
SudstvoSudska rješenja198,0025.09.2012.
SudstvoSudska rješenja245,0025.09.2012.
SudstvoSudska rješenja250,0025.09.2012.
SudstvoSudska rješenja253,0025.09.2012.
SudstvoSudska rješenja280,5025.09.2012.
SudstvoSudska rješenja360,0025.09.2012.
SudstvoSudska rješenja435,0025.09.2012.
SudstvoSudska rješenja472,5025.09.2012.
SudstvoSudska rješenja747,5025.09.2012.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaadministracija928,0625.09.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija940,0025.09.2012.
SudstvoSudska rješenja147,5024.09.2012.
SudstvoSudska rješenja154,0024.09.2012.
SudstvoSudska rješenja172,5024.09.2012.
SudstvoSudska rješenja198,0024.09.2012.
SudstvoSudska rješenja198,0024.09.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Sudska rješenja210,0024.09.2012.
SudstvoSudska rješenja236,5024.09.2012.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaadministracija297,6024.09.2012.
SudstvoSudska rješenja310,0024.09.2012.
SudstvoSudska rješenja310,0024.09.2012.
SudstvoSudska rješenja345,0024.09.2012.
SudstvoSudska rješenja379,5024.09.2012.
SudstvoSudska rješenja410,0024.09.2012.
SudstvoSudska rješenja682,0024.09.2012.
SudstvoSudska rješenja890,0024.09.2012.
SudstvoSudska rješenja1.247,0024.09.2012.