Dio kategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

Dio potkategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

4630000009 Otplata po osnovu sudskih rjesenja

za 2026
20.314.779,26
za 2025
24.491.731,78
za 2024
17.135.760,43
za 2023
14.353.608,21
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr390,0015.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr390,0015.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr390,0015.11.2012.
SudstvoSudska rješenja505,0015.11.2012.
SudstvoSudska rješenja580,5015.11.2012.
SudstvoSudska rješenja674,0015.11.2012.
SudstvoSudska rješenja712,0015.11.2012.
SudstvoSudska rješenja137,5014.11.2012.
SudstvoSudska rješenja160,0014.11.2012.
SudstvoSudska rješenja198,0014.11.2012.
SudstvoSudska rješenja198,0014.11.2012.
SudstvoSudska rješenja225,5014.11.2012.
SudstvoSudska rješenja235,0014.11.2012.
SudstvoSudska rješenja287,5014.11.2012.
SudstvoSudska rješenja480,0014.11.2012.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja884,5114.11.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Sudska rješenja1.342,7514.11.2012.
SudstvoSudska rješenja1.570,7614.11.2012.
SudstvoSudska rješenja5.947,0014.11.2012.
SudstvoSudska rješenja1.823,5013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja2.205,1113.11.2012.
Min.saobracaja i pomorstvaSudska rješenjaadministracij2.322,8013.11.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije2.899,5013.11.2012.
Ministarstvo zdravljaSudska rješenjaadministracija8.107,5313.11.2012.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom26.032,9813.11.2012.
SudstvoSudska rješenja97,5013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja165,0013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja185,0013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja220,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr235,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr235,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr235,0013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja310,0013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja357,5013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr360,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr360,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr360,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr360,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr360,0013.11.2012.
Generalni sekretarijat VladeSudska rješenjaPruzanje str.i admin.podrs390,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr390,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr390,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr390,0013.11.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr390,0013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja395,4713.11.2012.
SudstvoSudska rješenja491,1113.11.2012.
SudstvoSudska rješenja597,5013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja1.120,0013.11.2012.
SudstvoSudska rješenja160,0012.11.2012.
SudstvoSudska rješenja165,0012.11.2012.