Dio kategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

Dio potkategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

4630000009 Otplata po osnovu sudskih rjesenja

za 2026
20.314.779,26
za 2025
24.491.731,78
za 2024
17.135.760,43
za 2023
14.353.608,21
SudstvoSudska rješenja3.385,0021.01.2013.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Sudska rješenja3.419,8621.01.2013.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska3.443,9021.01.2013.
SudstvoSudska rješenja6.285,0021.01.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije7.136,3621.01.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije7.230,0121.01.2013.
SudstvoSudska rješenja4.076,5018.01.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije4.964,4818.01.2013.
SudstvoSudska rješenja8.677,8518.01.2013.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom32.225,5118.01.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija154,0018.01.2013.
SudstvoSudska rješenja165,0018.01.2013.
SudstvoSudska rješenja195,0018.01.2013.
SudstvoSudska rješenja198,0018.01.2013.
SudstvoSudska rješenja200,0018.01.2013.
SudstvoSudska rješenja200,2518.01.2013.
SudstvoSudska rješenja215,0018.01.2013.
SudstvoSudska rješenja220,0018.01.2013.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Sudska rješenja258,5018.01.2013.
SudstvoSudska rješenja270,0018.01.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije283,0018.01.2013.
SudstvoSudska rješenja360,0018.01.2013.
Komisija za kontrolu postupka javnih nabavkiSudska rješenja390,0018.01.2013.
SudstvoSudska rješenja410,0018.01.2013.
SudstvoSudska rješenja432,5018.01.2013.
SudstvoSudska rješenja544,6818.01.2013.
SudstvoSudska rješenja666,0018.01.2013.
Ministarstvo zdravljaSudska rješenjaadministracija674,5018.01.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije818,0818.01.2013.
SudstvoSudska rješenja889,7018.01.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije957,1718.01.2013.
SudstvoSudska rješenja1.035,0018.01.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.077,8918.01.2013.
SudstvoSudska rješenja1.528,0018.01.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.655,7218.01.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.695,3818.01.2013.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska2.264,3818.01.2013.
SudstvoSudska rješenja2.606,2518.01.2013.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr340,0017.01.2013.
SudstvoSudska rješenja360,0017.01.2013.
SudstvoSudska rješenja407,0017.01.2013.
SudstvoSudska rješenja456,5017.01.2013.
SudstvoSudska rješenja510,0017.01.2013.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Sudska rješenja510,0017.01.2013.
SudstvoSudska rješenja789,0017.01.2013.
SudstvoSudska rješenja791,0017.01.2013.
SudstvoSudska rješenja925,6617.01.2013.
SudstvoSudska rješenja1.010,0017.01.2013.
SudstvoSudska rješenja1.018,0017.01.2013.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Sudska rješenja1.215,0017.01.2013.