Dio kategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

Dio potkategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

4630000009 Otplata po osnovu sudskih rjesenja

za 2026
20.314.779,26
za 2025
24.491.731,78
za 2024
17.135.760,43
za 2023
14.353.608,21
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr194,6211.04.2013.
SudstvoSudska rješenja209,0011.04.2013.
SudstvoSudska rješenja210,0011.04.2013.
SudstvoSudska rješenja220,0011.04.2013.
SudstvoSudska rješenja282,0011.04.2013.
SudstvoSudska rješenja310,0011.04.2013.
SudstvoSudska rješenja334,2711.04.2013.
SudstvoSudska rješenja422,5011.04.2013.
SudstvoSudska rješenja586,8211.04.2013.
SudstvoSudska rješenja627,0011.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije939,1111.04.2013.
SudstvoSudska rješenja1.095,0011.04.2013.
SudstvoSudska rješenja1.170,0011.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija1.223,6111.04.2013.
SudstvoSudska rješenja2.167,0011.04.2013.
SudstvoSudska rješenja2.777,0011.04.2013.
SudstvoSudska rješenja339,6010.04.2013.
SudstvoSudska rješenja339,6010.04.2013.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom360,0010.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija405,0010.04.2013.
SudstvoSudska rješenja410,0010.04.2013.
Generalni sekretarijat VladeSudska rješenjaPruzanje str.i admin.podrs469,3610.04.2013.
SudstvoSudska rješenja495,0010.04.2013.
Ministarstvo pravdeSudska rješenjaPravos i izvr.kr.san688,8810.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.362,9610.04.2013.
SudstvoSudska rješenja1.440,8710.04.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume1.844,6910.04.2013.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska3.050,5010.04.2013.
SudstvoSudska rješenja4.422,2310.04.2013.
SudstvoSudska rješenja5.139,4010.04.2013.
Ministarstvo pravdeSudska rješenjaPravos i izvr.kr.san15.843,3710.04.2013.
SudstvoSudska rješenja220,0010.04.2013.
SudstvoSudska rješenja172,5009.04.2013.
SudstvoSudska rješenja176,0009.04.2013.
SudstvoSudska rješenja214,1509.04.2013.
Ministarstvo finansijaSudska rješenja Uprava za nekretnine285,0009.04.2013.
Ministarstvo finansijaSudska rješenja Uprava za nekretnine285,0009.04.2013.
SudstvoSudska rješenja297,5009.04.2013.
SudstvoSudska rješenja360,0009.04.2013.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom390,0009.04.2013.
Ministarstvo finansijaSudska rješenja Uprava za nekretnine420,0009.04.2013.
SudstvoSudska rješenja722,6709.04.2013.
SudstvoSudska rješenja779,2509.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija1.822,0009.04.2013.
Ministarstvo pravdeSudska rješenjaPravos i izvr.kr.san2.450,6509.04.2013.
SudstvoSudska rješenja2.767,0009.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije4.701,9409.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije5.490,5609.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije7.052,4109.04.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije10.573,1809.04.2013.