Dio kategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

Dio potkategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

4630000009 Otplata po osnovu sudskih rjesenja

za 2026
20.314.779,26
za 2025
24.491.731,78
za 2024
17.135.760,43
za 2023
14.353.608,21
Ministarstvo finansijaSudska rješenja Uprava carina576,6008.08.2013.
SudstvoSudska rješenja610,0008.08.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije613,3408.08.2013.
SudstvoSudska rješenja836,0008.08.2013.
SudstvoSudska rješenja980,5008.08.2013.
SudstvoSudska rješenja1.070,0008.08.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.192,4508.08.2013.
SudstvoSudska rješenja1.520,8708.08.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.727,7508.08.2013.
Min.odrz.razvoja i turizmaSudska rješenjaDJR2.118,0508.08.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije2.753,0608.08.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija192,1908.08.2013.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr265,0008.08.2013.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska270,2608.08.2013.
SudstvoSudska rješenja110,0007.08.2013.
SudstvoSudska rješenja181,5007.08.2013.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska264,3607.08.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije4.545,2407.08.2013.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja6.334,0407.08.2013.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja15.491,7007.08.2013.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja15.745,6407.08.2013.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja16.266,9907.08.2013.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja20.200,4507.08.2013.
SudstvoSudska rješenja347,5807.08.2013.
SudstvoSudska rješenja360,0007.08.2013.
SudstvoSudska rješenja839,0007.08.2013.
SudstvoSudska rješenja976,2507.08.2013.
SudstvoSudska rješenja1.035,0007.08.2013.
SudstvoSudska rješenja1.110,0007.08.2013.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja1.257,5507.08.2013.
SudstvoSudska rješenja1.886,0007.08.2013.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja2.076,2207.08.2013.
SudstvoSudska rješenja2.431,1007.08.2013.
Ministarstvo prosvjeteSudska rješenjaadministracija390,0006.08.2013.
SudstvoSudska rješenja410,0006.08.2013.
SudstvoSudska rješenja423,5006.08.2013.
SudstvoSudska rješenja590,0006.08.2013.
SudstvoSudska rješenja625,2506.08.2013.
SudstvoSudska rješenja637,5006.08.2013.
SudstvoSudska rješenja712,0006.08.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije714,5006.08.2013.
SudstvoSudska rješenja764,5006.08.2013.
SudstvoSudska rješenja797,2406.08.2013.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom964,2506.08.2013.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja1.064,3606.08.2013.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja1.141,6506.08.2013.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja1.450,2006.08.2013.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja1.737,9606.08.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.751,8806.08.2013.
SudstvoSudska rješenja2.206,7506.08.2013.