Dio kategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

Dio potkategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

4630000009 Otplata po osnovu sudskih rjesenja

za 2026
20.314.779,26
za 2025
24.491.731,78
za 2024
17.135.760,43
za 2023
14.353.608,21
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja6.670,1407.03.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije7.196,2207.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja12.164,5007.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja16.697,2007.03.2014.
Ministarstvo pravdeSudska rješenjaPravos i izvr.kr.san19.544,9107.03.2014.
SudstvoSudska rješenja15,0007.03.2014.
SudstvoSudska rješenja210,0007.03.2014.
SudstvoSudska rješenja297,5007.03.2014.
SudstvoSudska rješenja310,0007.03.2014.
SudstvoSudska rješenja330,0007.03.2014.
SudstvoSudska rješenja159,5006.03.2014.
SudstvoSudska rješenja160,0006.03.2014.
SudstvoSudska rješenja172,5006.03.2014.
SudstvoSudska rješenja440,0006.03.2014.
SudstvoSudska rješenja580,0006.03.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije779,0606.03.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije816,4406.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja818,0006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja818,0006.03.2014.
SudstvoSudska rješenja910,2506.03.2014.
SudstvoSudska rješenja1.202,0006.03.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.214,2606.03.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.278,9106.03.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.657,1406.03.2014.
SudstvoSudska rješenja1.834,0006.03.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.932,6106.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja2.349,0006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja2.349,0006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja2.542,5006.03.2014.
SudstvoSudska rješenja2.625,0006.03.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije2.715,6706.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja3.256,0006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja3.464,0006.03.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija3.775,7206.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja4.295,8006.03.2014.
SudstvoSudska rješenja4.665,0006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja5.134,4006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja5.281,0006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja5.385,0006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja5.922,0006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja5.942,5006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja7.057,5006.03.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije8.676,0306.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja8.949,5006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja9.655,3006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja12.026,0006.03.2014.
SudstvoSudska rješenja13.305,0006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja13.774,4006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja16.061,5006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja29.869,5006.03.2014.