Dio kategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

Dio potkategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

4630000009 Otplata po osnovu sudskih rjesenja

za 2026
20.314.779,26
za 2025
24.491.731,78
za 2024
17.135.760,43
za 2023
14.353.608,21
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska2.446,9705.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska2.480,0405.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska2.530,7405.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume2.585,1205.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska2.782,6305.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska2.835,0005.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume3.775,5205.12.2014.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom11.961,8405.12.2014.
Ministarstvo zdravljaSudska rješenjaadministracija355.537,5005.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska2.580,9804.12.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije2.591,7904.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska3.038,0704.12.2014.
Min.saobracaja i pomorstvaSudska rješenjaadministracij4.499,5904.12.2014.
Min.saobracaja i pomorstvaSudska rješenjaadministracij14.606,1704.12.2014.
Ministarstvo pravdeSudska rješenjaPravos i izvr.kr.san26.066,4804.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume322,7004.12.2014.
SudstvoSudska rješenja425,0004.12.2014.
Ministarstvo pravdeSudska rješenjaPravos i izvr.kr.san461,9604.12.2014.
SudstvoSudska rješenja625,2504.12.2014.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom671,3704.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska692,4904.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska740,7704.12.2014.
SudstvoSudska rješenja916,4804.12.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.231,6604.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska1.475,5904.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska1.890,7704.12.2014.
SudstvoSudska rješenja1.993,1604.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska2.112,2404.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska2.401,9404.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska2.486,7904.12.2014.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr415,0003.12.2014.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr415,0003.12.2014.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom442,3703.12.2014.
SudstvoSudska rješenja526,0003.12.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije4.206,0503.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska4.622,5703.12.2014.
Zavod za zapošljavanjeSudska rješenja32.106,3103.12.2014.
SudstvoSudska rješenja184,0003.12.2014.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska269,3203.12.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije294,3203.12.2014.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Sudska rješenja344,5003.12.2014.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr385,0003.12.2014.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom390,0003.12.2014.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Sudska rješenja184,0002.12.2014.
SudstvoSudska rješenja351,5002.12.2014.
SudstvoSudska rješenja360,0002.12.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija369,3202.12.2014.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom390,0002.12.2014.
SudstvoSudska rješenja420,0002.12.2014.
SudstvoSudska rješenja505,0002.12.2014.