Dio kategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

Dio potkategorije Otplata obaveza iz prethodnog perioda

4630000009 Otplata po osnovu sudskih rjesenja

za 2026
20.314.779,26
za 2025
24.491.731,78
za 2024
17.135.760,43
za 2023
14.353.608,21
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije1.448,8409.06.2015.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija3.867,8509.06.2015.
SudstvoSudska rješenja5.922,3109.06.2015.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom14.413,6909.06.2015.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom15.521,4709.06.2015.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija18.741,9409.06.2015.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom1.681,6208.06.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSudska rješenjaUprava za sume1.681,6608.06.2015.
SudstvoSudska rješenja2.032,6508.06.2015.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska2.409,6608.06.2015.
SudstvoSudska rješenja4.339,3708.06.2015.
Ministarstvo ekonomijeSudska rješenjaadministracija5.261,6308.06.2015.
Ministarstvo ekonomijeSudska rješenjaadministracija5.829,1008.06.2015.
Ministarstvo prosvjeteSudska rješenjaadministracija472,1208.06.2015.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSudska rješenjaadministr490,0008.06.2015.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska540,3308.06.2015.
SudstvoSudska rješenja550,0008.06.2015.
SudstvoSudska rješenja586,4608.06.2015.
SudstvoSudska rješenja757,9108.06.2015.
SudstvoSudska rješenja790,0008.06.2015.
SudstvoSudska rješenja865,0008.06.2015.
SudstvoSudska rješenja965,0008.06.2015.
Tužilački savjet (Tužilaštva)Sudska rješenja1.259,5008.06.2015.
Ministarstvo odbraneSudska rješenjaVojska1.398,3108.06.2015.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom68,0008.06.2015.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom68,0008.06.2015.
SudstvoSudska rješenja240,0008.06.2015.
SudstvoSudska rješenja265,0008.06.2015.
SudstvoSudska rješenja272,5008.06.2015.
SudstvoSudska rješenja141,2505.06.2015.
SudstvoSudska rješenja397,5005.06.2015.
Min.kultureSudska rješenjaadministracija578,5005.06.2015.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaadministracija595,0005.06.2015.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom598,2405.06.2015.
SudstvoSudska rješenja746,2505.06.2015.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom1.786,2205.06.2015.
SudstvoSudska rješenja2.421,0005.06.2015.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije2.553,6905.06.2015.
SudstvoSudska rješenja4.412,7705.06.2015.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije4.769,1405.06.2015.
Min.saobracaja i pomorstvaSudska rješenjaDir.za saobra7.988,8805.06.2015.
SudstvoSudska rješenja8.699,3405.06.2015.
Ministarstvo finansijaSudska rješenjaupravljanje budzetom1.546,5304.06.2015.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSudska rješenjaUprava policije6.552,5004.06.2015.
SudstvoSudska rješenja320,0004.06.2015.
SudstvoSudska rješenja364,0004.06.2015.
SudstvoSudska rješenja486,2504.06.2015.
SudstvoSudska rješenja547,5004.06.2015.
SudstvoSudska rješenja565,0004.06.2015.
SudstvoSudska rješenja598,7504.06.2015.