Dio kategorije Kapitalni izdaci

Dio potkategorije Izdaci za opremu

4415009000 Ostalo

za 2026
17.894.983,62
za 2025
15.311.512,71
za 2024
13.959.566,78
za 2023
7.506.652,88
Ministarstvo odbraneCOREIT DOOVojska65.898,4030.12.2014.
Ministarstvo odbraneMONTENEGRO DEFENCE INDUSVojska299.996,1030.12.2014.
Ministarstvo odbraneOKOV DOOVojska103.000,0030.12.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAVojska14,0730.12.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAVojska8.664,3530.12.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAVojska3.582,9230.12.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAVojska6.814,0130.12.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAVojska29.969,8730.12.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAVojska60.283,5130.12.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAVojska7.932,0030.12.2014.
Min.odrz.raz.i turizmaEUROZOKS DOOizg.rek.obj.obraz130.135,4530.12.2014.
Drzavni arhivARHIMED DOOPrikupljanje i zast.arh.gr25.000,0030.12.2014.
SudstvoLD GRADNJA DOO administracija833,0029.12.2014.
SudstvoCIKOM DOO PODGORICA administracija1.309,0029.12.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaMONTENEGRO DEFENCE INDUSadministracija3.107,9429.12.2014.
Ministarstvo pravdeMONTE PARTS (HAZET) ZIKS1.689,2829.12.2014.
Ministarstvo odbraneSI-INGPRED.ZA PROIZ.PROMVojska3.899,9729.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAVeterinarska uprava553,6529.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAVeterinarska uprava625,0029.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAVeterinarska uprava625,0029.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAVeterinarska uprava396,3529.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAVodoprivreda89,0029.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAVodoprivreda125,0029.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAVodoprivreda125,0029.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAVodoprivreda125,0029.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAVodoprivreda125,0029.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAVodoprivreda125,0029.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAVodoprivreda125,0029.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICARuralni razvoj583,3029.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICARuralni razvoj291,6729.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICARuralni razvoj291,6729.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICARuralni razvoj291,6729.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICARuralni razvoj291,6729.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICARuralni razvoj291,6729.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICARuralni razvoj291,6729.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICARuralni razvoj291,6729.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICARuralni razvoj109,9429.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaJUGODATA D.O.O.Agencija za plaćanje4.991,5529.12.2014.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAhidro.zavod993,5926.12.2014.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAhidro.zavod2.737,3726.12.2014.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAhidro.zavod500,0026.12.2014.
Ministarstvo pravdePODGOR DOO ZIKS3.491,8926.12.2014.
Ministarstvo pravdePODGOR DOO ZIKS2.848,4326.12.2014.
Ministarstvo vanjskih poslovaMUGI TRANS D.O.O.Diplomatija952,0026.12.2014.
Ministarstvo vanjskih poslovaBIROMONT PODGORICADiplomatija248,7126.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAAgencija za plaćanje199,9526.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAAgencija za plaćanje78,3926.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAAgencija za plaćanje760,6126.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSIPA DOOAgencija za plaćanje3.545,4126.12.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSIPA DOOAgencija za plaćanje679,0926.12.2014.