Dio kategorije Transferi institucijama pojedincima nevladinom i javnom sektoru

Dio potkategorije Ostali transferi pojedincima

4318003500 Strucno osposobljavanje invalidnih lica

za 2026
207.225,73
za 2025
1.339.211,80
za 2024
1.530.197,23
za 2023
1.248.208,49
Zavod za zapošljavanjeSAVEZ SLIJEPIH CRNE GOREfond za prof.reha1.010,9507.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeLUXOR D.O.O.fond za prof.reha216,7507.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDRUZENJE MLADIH SA HENDfond za prof.reha246,3807.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeNVO ORGANIZACIJA SLIJEPIHfond za prof.reha391,8107.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeSERVIS ZA PRANJE AUTOMOBfond za prof.reha568,8806.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeJP GRIJANJEfond za prof.reha346,0106.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeTISA DN.CENTAR ZA DJECUfond za prof.reha537,6906.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeNVO CENTAR ZA ANTIDISKRIfond za prof.reha1.015,8706.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeINSTITUT SIMO MILOSEVICfond za prof.reha318,5606.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeMACIC DOOfond za prof.reha648,1806.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDR.RODITELJA DJECE SA Pfond za prof.reha391,7906.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeRAMARK DOO HERCEG NOVIfond za prof.reha930,4806.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeOGANJ DOOfond za prof.reha665,3806.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeOSA DR SPAJIC PLJEVLJAfond za prof.reha489,6206.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeMIKROMONT DOOfond za prof.reha223,8806.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeINCE DOO PLJEVLJAfond za prof.reha216,8506.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeTIFLOMONT DOO NIKSICfond za prof.reha391,8106.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeCENTAR ZA OBRAZOV.ZOPTfond za prof.reha690,6305.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAfond za prof.reha100,0004.08.2014.
Zavod za zapošljavanjePRIREZ NA POREZ PODGORIfond za prof.reha3,4904.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeJedinstveni račun poreza i doprinosafond za prof.reha31,7804.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeJedinstveni račun poreza i doprinosafond za prof.reha23,2504.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeJedinstveni račun poreza i doprinosafond za prof.reha97,8404.08.2014.
Zavod za zapošljavanjePRIREZ NA POREZ PODGORIfond za prof.reha14,6804.08.2014.
Zavod za zapošljavanjePRVA (NIKSICKA) BANKAfond za prof.reha191,6004.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAfond za prof.reha191,6004.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeERSTE (OPORTUNITI) BANKAfond za prof.reha191,6004.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAfond za prof.reha191,6004.08.2014.
Zavod za zapošljavanjeERSTE (OPORTUNITI) BANKA31,1128.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeNLB MONTENEGRO BANKA66,8328.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeATLASMONT BANKA PODGORICA66,8328.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeCENTAR ZA OBRAZOV.ZOPT457,4428.07.2014.
Zavod za zapošljavanjePAMARK MULTIDISCIPLINARN914,8828.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeKLINICKI CENTAR CRNE GORE746,6028.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeSAVA MONTENEGRO OSIGURAN550,1228.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeUDRUZ OSOBA SA INVALIDI719,0928.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeELMOST DOO PODGORICA1.077,3728.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeNVO NOVA SANSA U NOVOM335,8128.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeNVO NOVA SANSA U NOVOM279,8528.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeOSA DR SPAJIC PLJEVLJA489,6228.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeNVO NOVA SANSA U NOVOM335,8128.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeMUSKI FRIZERSKI SALON ME241,9228.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeOSA JOVANOVIC DENT283,5028.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeJPU DUSO BASEKIC BIJELO281,2928.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeNVO NOVA SANSA U NOVOM503,7228.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeDELTA OSIGURANJE PODGORI396,7428.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeM TEL DOO455,9928.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeMONTENEGRO DEFENCE INDUS569,3628.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeTURISTICKA ORGANIZACIJA503,7528.07.2014.
Zavod za zapošljavanjeKROJACKA RADNJA MOJ KROJ616,2725.07.2014.