Dio kategorije Transferi institucijama pojedincima nevladinom i javnom sektoru

Dio potkategorije Ostali transferi pojedincima

4318003200 Strucno osposobljavanje

za 2026
417.101,53
za 2025
1.131.341,06
za 2024
1.374.408,00
za 2023
2.282.186,04
Zavod za zapošljavanjeINSTITUT INTERNIH RACUNO2.500,0025.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeZEN MASTER PRODUCTION1.300,0020.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeNU TIM BIJELOPOLJE540,0020.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSS SERGIJE STANIC3.000,0020.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeKVADRAT DOO6.075,0020.03.2014.
Zavod za zapošljavanjePU BUS BIJELO POLJE4.080,0020.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeMESOPROMET DOO3.531,0020.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeJU GIMNAZIJA TANASIJE PE2.250,0020.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeHOTELSKO EDUKATIVNI CENT19.333,0019.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeRADNICKI UNIVERZITET HE4.275,0018.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeCENTAR ZA OBRAZO.IODGOJ975,0018.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeCENTAR ZA OBRAZO.IODGOJ1.000,0018.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeCENTAR ZA ENGLESKI JEZIK960,0018.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA108,9018.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeCENTAR ZA OBRAZOV.ZOPT130,3318.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeRADNICKI UNIVERZITET HE4.200,0018.03.2014.
Zavod za zapošljavanjePU DURMITOR BIJELO POLJE4.330,0017.03.2014.
Zavod za zapošljavanjePAMARK MULTIDISCIPLINARN750,0017.03.2014.
Zavod za zapošljavanjePAMARK MULTIDISCIPLINARN637,5017.03.2014.
Zavod za zapošljavanjePAMARK MULTIDISCIPLINARN7.875,0017.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeILC OXFORD CENTAR PODGOR1.000,0017.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeCAMBRIDGE CENTAR PODGORI1.700,0017.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeEDUCO DOO750,0017.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeILC OXFORD CENTAR PODGOR1.000,0017.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeCENTAR ZA OBRAZOV.ZOPT557,5017.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeCENTAR ZA OBRAZOV.ZOPT1.162,5017.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeCENTAR ZA OBRAZOV.ZOPT3.453,1517.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeILC OXFORD CENTAR PODGOR3.800,0017.03.2014.
Zavod za zapošljavanjePAMARK MULTIDISCIPLINARN2.250,0011.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeMULTI PRINT BAR1.750,0011.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSIJARIC COMPANY BAR1.350,0011.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeODYSSEE GRADNJA DOO865,0007.03.2014.
Zavod za zapošljavanjePDS PREHRANA1.500,0007.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSREDNJA STRUCNA SKOLA8.255,0007.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeNVO GRADJANSKA ALIJANSA11.900,0006.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeRAZA I PIME D.O.O.11.100,0004.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeGRADNJA DOO BIJELO POL4.650,0003.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeZEBRAAUTO SKOLA PRIV.UST4.650,0003.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeVUJA COMPANI PODGORICA960,0003.03.2014.
Zavod za zapošljavanjeSS SERGIJE STANIC8.500,0003.03.2014.
Zavod za zapošljavanjePU STYLE GROUP6.600,0024.02.2014.
Zavod za zapošljavanjeKUCA MODE I LJEPOTE-ZORAN3.000,0024.02.2014.
Zavod za zapošljavanjeHarko-prom2.250,0024.02.2014.
Zavod za zapošljavanjeAUTO SKOLA AUTO MOTO 987725,0024.02.2014.
Zavod za zapošljavanjeAUTO SKOLA VIKTORIJA725,0024.02.2014.
Zavod za zapošljavanjeNU TIM BIJELOPOLJE680,0024.02.2014.
Zavod za zapošljavanjeELOKSIR PLUS BERANE8.762,4924.02.2014.
Zavod za zapošljavanjePU VEDUCO ROZAJE2.947,6224.02.2014.
Zavod za zapošljavanjeSAMOS DOO BAR1.200,0024.02.2014.
Zavod za zapošljavanjeAMIPROM DOO ROZAJE2.850,0024.02.2014.