Dio kategorije Transferi institucijama pojedincima nevladinom i javnom sektoru

Dio potkategorije Ostali transferi pojedincima

4318003200 Strucno osposobljavanje

za 2026
417.101,53
za 2025
1.131.341,06
za 2024
1.374.408,00
za 2023
2.282.186,04
Zavod za zapošljavanjeBENU PRIVATNA ZDRAVSTVEN500,0002.09.2015.
Zavod za zapošljavanjeHENA DOO640,0002.09.2015.
Zavod za zapošljavanjeELVIS COMERC DOO1.280,0002.09.2015.
Zavod za zapošljavanjeVALENTINO DOO PLJEVLJA500,0028.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeBOOK KNJIGOVODSTVENE USL1.000,0028.08.2015.
Zavod za zapošljavanjePDS PREHRANA2.500,0028.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeINMES MARK DOO375,0028.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeANDJELA PRODUKT DOO1.500,0028.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeSZR EVITA VL.BASIC JASMIN2.500,0028.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeAUTO SKOLA MARJANOVIC3.080,0026.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeBOROVAC DOO500,0026.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeRUBIK M (BUBANJA COMMER500,0020.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeMATADOR DOO960,0020.08.2015.
Zavod za zapošljavanjePAK CENTAR DOO1.120,0020.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeMIRKO NJEGNJEVO DOO640,0020.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeNAS DOM-SIMPO DOO480,0020.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeGRADNJA DOO BIJELO POL1.920,0019.08.2015.
Zavod za zapošljavanjePUT GROS DOO BIJELO POLJE480,0019.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeUNIPRED D.O.O.480,0019.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeCONTO PLUS DOO480,0019.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeDADI S640,0019.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeHM DURMITOR DOO500,0019.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeIKON-GAS D.O.O.480,0019.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeINSTITUT RACUNOVODJA I R4.500,0006.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeSPORTSKI CENTAR NIKSIC1.400,0004.08.2015.
Zavod za zapošljavanjePAMARK MULTIDISCIPLINARN3.000,0003.08.2015.
Zavod za zapošljavanjePAMARK MULTIDISCIPLINARN600,0003.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeCAMBRIDGE CENTAR PODGORI600,0003.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeELVIS COMERC DOO1.329,7603.08.2015.
Zavod za zapošljavanjeSIK POLIMLJE DOO11.900,0021.07.2015.
Zavod za zapošljavanjePADRINO MONT DOO1.300,0015.07.2015.
Zavod za zapošljavanjeFUDBALSKI KLUB BREZNICA2.250,0015.07.2015.
Zavod za zapošljavanjeSREDNJA STRUCNA SKOLA3.080,0015.07.2015.
Zavod za zapošljavanjeCENTAR ZA OBRAZOVANJE OD825,0015.07.2015.
Zavod za zapošljavanjeHOTELSKO EDUKATIVNI CENT9.516,2515.07.2015.
Zavod za zapošljavanjeSS SERGIJE STANIC3.750,0009.07.2015.
Zavod za zapošljavanjeGOMI MONT D.O.O.700,0009.07.2015.
Zavod za zapošljavanjePU STYLE GROUP2.720,0009.07.2015.
Zavod za zapošljavanjePOLIEKS AD BERANE3.000,0007.07.2015.
Zavod za zapošljavanjeMONTE PET DOO BAR475,0002.07.2015.
Zavod za zapošljavanjeKROJACKA RADNJA USLUGA250,0002.07.2015.
Zavod za zapošljavanjeRAZA I PIME D.O.O.5.550,0029.06.2015.
Zavod za zapošljavanjeKUCA MODE I LJEPOTE-ZORAN1.875,0029.06.2015.
Zavod za zapošljavanjeDESING HOME936,3029.06.2015.
Zavod za zapošljavanjeMESOPROMET DOO3.200,0026.06.2015.
Zavod za zapošljavanjeSARM DOO3.500,0026.06.2015.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA43,5026.06.2015.
Zavod za zapošljavanjeHIPOTEKARNA BANKA43,5026.06.2015.
Zavod za zapošljavanjeRADNICKI UNIVERZITET HE1.660,0025.06.2015.
Zavod za zapošljavanjeCENTAR ZA OBRAZOV.ZOPT1.944,0025.06.2015.