Dio kategorije Ostali izdaci

Dio potkategorije Izrada i održavanje softvera

4193002000 Održavanje softvera

za 2026
16.728.746,74
za 2025
14.444.978,59
za 2024
11.592.571,21
za 2023
11.022.466,95
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAMedjunar.saradnja200,0005.05.2014.
Fond za zdravstveno osiguranjeMG SOFT DOOFZO17.992,8005.05.2014.
Zavod za skolstvoMODEST DOO PODGORICAutvrdjivanje kvalitet430,5428.04.2014.
Zavod za skolstvoMODEST DOO PODGORICAutvrdjivanje kvalitet1.335,0028.04.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvoja4 SEC DOOVeterinarska uprava118,7428.04.2014.
Ministarstvo finansijaCOREIT DOO Uprava carina2.869,0928.04.2014.
Centar za konzervaciju i arheologijuCENTAR ZA KONZERVACIJU I83,3328.04.2014.
Skupština Crne GoreDAA MONTENEGRO DOO PODGO administracija535,5024.04.2014.
Min.odrz.razvoja i turizmaCOBRA SYSTEM PODGORICADJR50,1924.04.2014.
Min.odrz.razvoja i turizmaCOBRA SYSTEM PODGORICADJR3,3624.04.2014.
Min.odrz.razvoja i turizmaCOBRA SYSTEM PODGORICADJR53,5524.04.2014.
Min.odrz.razvoja i turizmaCOBRA SYSTEM PODGORICADJR14,2924.04.2014.
Min.odrz.razvoja i turizmaCOBRA SYSTEM PODGORICADJR39,2624.04.2014.
Min.odrz.razvoja i turizmaCOBRA SYSTEM PODGORICADJR8,4424.04.2014.
Min.odrz.razvoja i turizmaCOBRA SYSTEM PODGORICADJR98,6624.04.2014.
Ministarstvo finansijaINFOSTREAM DOOupravljanje budzetom9.930,0324.04.2014.
Ministarstvo finansijaINFOSTREAM DOOupravljanje budzetom3.832,5524.04.2014.
Ministarstvo finansijaINFOSTREAM DOOupravljanje budzetom2.037,4224.04.2014.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)DIGIT MONTENEGRO PODGOR2.789,0024.04.2014.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)INFOSTREAM DOO7.710,0124.04.2014.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)INFOSTREAM DOO1.649,9924.04.2014.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)INFOSTREAM DOO2.380,0024.04.2014.
Fond za zdravstveno osiguranjeMG SOFT DOOFZO6.664,0023.04.2014.
Fond za zdravstveno osiguranjeMG SOFT DOOFZO6.604,5023.04.2014.
Fond za zdravstveno osiguranjeMG SOFT DOOFZO2.261,0023.04.2014.
Crnogorska kinotekaCRNOGORSKA KINOTEKA33,3323.04.2014.
Uprava za kadroveLAVIRINT DOOadministracija83,6522.04.2014.
Uprava za kadroveLAVIRINT DOOadministracija250,0022.04.2014.
Uprava za kadroveLAVIRINT DOOadministracija242,2722.04.2014.
Uprava za kadroveLAVIRINT DOOadministracija19,0822.04.2014.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaGLOBALSOFTadministr1.071,0022.04.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAAgencija za plaćanje119,0022.04.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaCIKOM DOO PODGORICAadministracija113,0522.04.2014.
Zavod za zapošljavanjeHARD NET PODGORICA901,8817.04.2014.
Min.za informaciono drustvoCIKOM DOO PODGORICAinfo.drustvo10.997,5917.04.2014.
Min.za informaciono drustvoERSTE (OPORTUNITI) BANKAinfo.drustvo900,0017.04.2014.
Min.za informaciono drustvoCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAinfo.drustvo1.400,0017.04.2014.
Min.za informaciono drustvoATLASMONT BANKA PODGORICAinfo.drustvo1.400,0017.04.2014.
Min.za informaciono drustvoATLASMONT BANKA PODGORICAinfo.drustvo1.400,0017.04.2014.
Min.za informaciono drustvoPRIREZ NA POREZ PODGORIinfo.drustvo74,6317.04.2014.
Min.za informaciono drustvoPODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)info.drustvo900,0017.04.2014.
Min.za informaciono drustvoJedinstveni račun poreza i doprinosainfo.drustvo497,5517.04.2014.
Min.za informaciono drustvoPODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)info.drustvo1.400,0017.04.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaICENTAR DOO PODGORICAPoljoprivreda25,0017.04.2014.
Ministarstvo finansijaATLAS BANKAupravljanje budzetom13.294,2217.04.2014.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuPODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)hidro.zavod283,3316.04.2014.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuPODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)hidro.zavod31,2316.04.2014.
Fond za zdravstveno osiguranjeMG SOFT DOOFZO15.675,4315.04.2014.
Fond za zdravstveno osiguranjeMG SOFT DOOFZO17.846,8715.04.2014.
Zetski dom KRALJEVSKO POZORISTE ZETadministracija141,6614.04.2014.