Dio kategorije Ostali izdaci

Dio potkategorije Izrada i održavanje softvera

4193001000 Izrada softvera

za 2026
1.230.869,05
za 2025
3.768.403,36
za 2024
1.344.539,84
za 2023
2.634.664,56
Ministarstvo vanjskih poslovaDATALINK DOOadministracija59,5008.04.2015.
Biblioteka za slijepeBIBLIOTEKA ZA SLIJEPE CR83,3308.04.2015.
Pomorski muzej Crne GorePOMORSKI MUZEJ KOTOR50,0007.04.2015.
Ministarstvo finansijaGRIFON COMPUTERS DOO Uprava za igre na srecu520,5106.04.2015.
Crnogorska akademija nauka i umjetnostiCRNOGORSKA AKADEMIJA NAU250,0006.04.2015.
Prirodnjacki muzej Crne GorePRIRODNJACKI MUZEJ CRNE41,6703.04.2015.
Ministarstvo vanjskih poslovaPRIREZ NA POREZ PODGORIadministracija4,0326.03.2015.
Ministarstvo vanjskih poslovaJedinstveni račun poreza i doprinosaadministracija26,8926.03.2015.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAadministracija400,0026.03.2015.
Ministarstvo ekonomijeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUnapr.trgovine i ek.odnosa21.400,0025.03.2015.
Biblioteka za slijepeBIBLIOTEKA ZA SLIJEPE CR83,3311.03.2015.
Crnogorska akademija nauka i umjetnostiCRNOGORSKA AKADEMIJA NAU250,0010.03.2015.
Pomorski muzej Crne GorePOMORSKI MUZEJ KOTOR50,0009.03.2015.
Ministarstvo naukeTEHNOPOLIS DOOTehnopolis66,6709.03.2015.
Prirodnjacki muzej Crne GorePRIRODNJACKI MUZEJ CRNE41,6706.03.2015.
Ministarstvo finansijaPAVLOVIC I.S.S. D.O.O.Uprava za imovinu95,2026.02.2015.
Centar savremene umjetnosti CGCENTAR SAVREMENE UMJETNO83,3324.02.2015.
Ministarstvo finansijaDN POPOVIC DOOUprava za imovinu638,7823.02.2015.
Ministarstvo finansijaDN POPOVIC DOOUprava za imovinu606,5823.02.2015.
Ustavni sudCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZastita ustavnosti i zako400,0020.02.2015.
Pomorski muzej Crne GorePOMORSKI MUZEJ KOTOR50,0020.02.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaNOVA LIRA DOO NOVAAgencija za duvan166,6720.02.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaNOVA LIRA DOO NOVAAgencija za duvan166,6720.02.2015.
Fakultet za crnogorski jezik i knjizevnoFAKULTET ZA CRNOGORSKI JEZIK116,6718.02.2015.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaINFOSTREAM DOOUprava policije5.138,8517.02.2015.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaINFOSTREAM DOOUprava policije19.407,5917.02.2015.
Ministarstvo naukeTEHNOPOLIS DOOTehnopolis66,6712.02.2015.
Crnogorska akademija nauka i umjetnostiCRNOGORSKA AKADEMIJA NAU250,0011.02.2015.
Biblioteka za slijepeBIBLIOTEKA ZA SLIJEPE CR83,3410.02.2015.
Nacionalna biblioteka Djurdje CrnojevicC.N.B. DJURDJE CRNOJEVIC6.750,0009.02.2015.
Prirodnjacki muzej Crne GorePRIRODNJACKI MUZEJ CRNE41,6606.02.2015.
Fakultet za crnogorski jezik i knjizevnoFAKULTET ZA CRNOGORSKI JEZIK116,6706.02.2015.
Pomorski muzej Crne GorePOMORSKI MUZEJ KOTOR50,0005.02.2015.
Ministarstvo naukeTEHNOPOLIS DOOTehnopolis66,6705.02.2015.
Prekrsajni organiPODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Prekrsajni postupak250,0030.01.2015.
Centar savremene umjetnosti CGCENTAR SAVREMENE UMJETNO83,3330.01.2015.
Crnogorska akademija nauka i umjetnostiCRNOGORSKA AKADEMIJA NAU250,0029.01.2015.
Biblioteka za slijepeBIBLIOTEKA ZA SLIJEPE CR83,3329.01.2015.
Ministarstvo finansijaATLAS BANKAupravljanje budzetom30.089,3823.01.2015.
Uprava za inspekcijske posloveSAGA CG DOO3.056,7230.12.2014.
Uprava za inspekcijske posloveSAGA CG DOO1.983,9130.12.2014.
Uprava za inspekcijske posloveSAGA CG DOO7.983,9130.12.2014.
Uprava za inspekcijske posloveSAGA CG DOO7.983,9130.12.2014.
Uprava za inspekcijske posloveSAGA CG DOO7.983,9130.12.2014.
Uprava za inspekcijske posloveSAGA CG DOO7.983,9130.12.2014.
Uprava za inspekcijske posloveSAGA CG DOO1.103,7330.12.2014.
Ministarstvo finansijaECS DOOupravljanje budzetom25,9230.12.2014.
Ministarstvo finansijaECS DOOupravljanje budzetom806,0830.12.2014.
Ministarstvo finansijaECS DOOupravljanje budzetom2.500,0030.12.2014.
Ministarstvo finansijaATLAS BANKA Uprava carina14.889,6030.12.2014.