Dio kategorije Renta

Dio potkategorije Zakup objekata

4171001900 Zakup ostalog prostora

za 2026
56.480,32
za 2025
107.797,17
za 2024
94.866,01
za 2023
66.117,05
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSEKRET.PRIVRED.RAZVOJ Iadministr728,0016.12.2014.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaDJARDINO DOOadministr129,5016.12.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAMedjunar.saradnja168,0015.12.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAMedjunar.saradnja158,9015.12.2014.
Uprava za inspekcijske poslovePARKING SERVIS PODGORICA128,7009.12.2014.
SudstvoPARKING SERVIS PODGORICA administracija344,0009.12.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1509.12.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1509.12.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija103,7308.12.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija207,4208.12.2014.
Zavod za zapošljavanjePR MEDIA CONSULTANCY571,2002.12.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaPRVA (NIKSICKA) BANKAUprava policije2.069,9702.12.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaPRVA (NIKSICKA) BANKAUprava policije3.382,1302.12.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1501.12.2014.
SudstvoPARKING SERVIS PODGORICA administracija2.152,8026.11.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1526.11.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAMedjunar.saradnja240,0021.11.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAMedjunar.saradnja168,0021.11.2014.
SudstvoPARKING SERVIS PODGORICA administracija344,0017.11.2014.
SudstvoPARKING SERVIS PODGORICA administracija105,6010.11.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1510.11.2014.
Uprava za inspekcijske poslovePARKING SERVIS PODGORICA128,7007.11.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1507.11.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1506.11.2014.
SudstvoPARKING SERVIS PODGORICA administracija516,0003.11.2014.
SudstvoPARKING SERVIS PODGORICA administracija1.242,0003.11.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1503.11.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaPRVA (NIKSICKA) BANKAUprava policije5.452,1003.11.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1521.10.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1520.10.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1520.10.2014.
SudstvoPARKING SERVIS PODGORICA administracija344,0020.10.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1520.10.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1520.10.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1520.10.2014.
Uprava za inspekcijske poslovePARKING SERVIS PODGORICA128,7009.10.2014.
SudstvoAGENCIJA ZA STAMB.POSLOV administracija20,1106.10.2014.
SudstvoABS PRIMORJE K.K. administracija120,0006.10.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaPRVA (NIKSICKA) BANKAUpravni poslovi1.127,1503.10.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaPRVA (NIKSICKA) BANKAUprava policije4.324,9503.10.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1501.10.2014.
Uprava za inspekcijske poslovePARKING SERVIS PODGORICA128,7026.09.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAMedjunar.saradnja1.153,9125.09.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAMedjunar.saradnja3.621,0925.09.2014.
Ministarstvo odbraneATLAS BANKAMedjunar.saradnja240,0025.09.2014.
Ministarstvo vanjskih poslovaERSTE (OPORTUNITI) BANKADKP844,9524.09.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1517.09.2014.
SudstvoPARKING SERVIS PODGORICA administracija344,0017.09.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija311,1515.09.2014.
SudstvoKOMUNALNE USLUGE DOO administracija306,3415.09.2014.