Dio kategorije Rashodi za tekuće održavanje

Dio potkategorije Tekuće održavanje opreme

4153001000 Tekuće održavanje opreme

za 2026
1.602.898,24
za 2025
6.158.142,58
za 2024
4.558.218,46
za 2023
4.426.779,81
Ministarstvo finansijaUNITIRES D.O.O. Uprava carina289,3811.12.2013.
Ministarstvo finansijaUNITIRES D.O.O. Uprava carina99,6711.12.2013.
Ministarstvo finansijaTELEMONT DOO Poreska uprava250,0211.12.2013.
SudstvoCIKOM DOO PODGORICASudski savjet6.002,0410.12.2013.
SudstvoCIKOM DOO PODGORICASudski savjet4.616,7910.12.2013.
Prirodnjacki muzej Crne GorePRIRODNJACKI MUZEJ CRNE GORE100,0010.12.2013.
Prekrsajni organiPREKRSAJI KOTORPrekrsajni postupak300,0010.12.2013.
Prekrsajni organiPREKRSAJI NIKSICPrekrsajni postupak300,0010.12.2013.
Narodni muzej Crne GoreNARODNI MUZEJ CETINJE333,3210.12.2013.
Ministarstvo odbraneMONTEX HIDROMONT ZA PROIZVODNJVojska57,1210.12.2013.
Ministarstvo odbraneSJEVER-MONT PRED.ZA PROIZV.IVojska119,0010.12.2013.
Ministarstvo odbraneLATUS PODGORICAVojska1.356,6010.12.2013.
Ministarstvo odbraneEFEL MOTORSD.O.O.Vojska10.758,0410.12.2013.
Ministarstvo odbraneDOO MONT BLANC PODGORICAadministracija773,5010.12.2013.
Ministarstvo odbraneVG GROUP DOO BARadministracija81,9010.12.2013.
Ministarstvo odbraneITS INFORMATION TEHN. SERVICEadministracija165,0010.12.2013.
Ministarstvo odbraneREGARD DOO PODGORICAadministracija25,1410.12.2013.
Ministarstvo odbraneREGARD DOO PODGORICAadministracija46,2610.12.2013.
Ministarstvo naukeFAKULTET ZA CRNOGORSKI JEZIKInst.za crnogor.jezik25,0010.12.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaPET ZVJEZDICA DOOVeterinarska uprava98,0610.12.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaCOBRA SYSTEM PODGORICAVeterinarska uprava23,8010.12.2013.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADKP159,5210.12.2013.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADKP880,0010.12.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaMULTI PRINT BARUpr.pomor.sig985,5810.12.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaMULTI PRINT BARUpr.pomor.sig228,0410.12.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUpr.pomor.sig131,9310.12.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUpr.pomor.sig197,6310.12.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUpr.pomor.sig330,4410.12.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUpr.pomor.sig775,0010.12.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaMONDRIANUpr.pomor.sig81,7510.12.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaMONDRIANUpr.pomor.sig1.416,0510.12.2013.
Min.kultureVULIN DOOadministracija59,5010.12.2013.
Ministarstvo finansijaDN POPOVIC DOOUprava za imovinu800,0010.12.2013.
Ispitni centarTELEMONT DOOeksterna provjera znanja29,7510.12.2013.
Državna revizorska institucija (DRI)M AUTO D O OAdministracija i stambene potrebe65,0010.12.2013.
Crnogorska akademija nauka i umjetnostiCRNOGORSKA AKADEMIJA NAUKA I1.249,6310.12.2013.
Zetski dom KRALJEVSKO POZORISTE ZETSKI Dadministracija83,3309.12.2013.
Zetski dom KRALJEVSKO POZORISTE ZETSKI D pozorisna djelatnost83,3309.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeSCEPANOVIC D.O.O.243,9509.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeJUGODATA D.O.O.40,0009.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeJUGODATA D.O.O.120,0009.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeJUGODATA D.O.O.15,0109.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeJUGODATA D.O.O.50,0009.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeJUGODATA D.O.O.50,0009.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeJUGODATA D.O.O.50,0409.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeJUGODATA D.O.O.10,0009.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeJUGODATA D.O.O.30,0009.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeJUGODATA D.O.O.30,0009.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeJUGODATA D.O.O.15,0009.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeSCEPANOVIC D.O.O.77,3509.12.2013.