Dio kategorije Rashodi za tekuće održavanje

Dio potkategorije Tekuće održavanje gradevinskih objekata

4152001000 Tekuće održavanje gradjevinskih objekata

za 2026
1.396.816,36
za 2025
3.377.971,73
za 2024
3.297.403,03
za 2023
2.755.349,13
Ministarstvo finansijaCENTAR ZA EKOTOKSIKOLOSKA ISPUprava za imovinu366,2813.12.2013.
Ministarstvo finansijaMCC D.O.O. PODGORICAUprava za imovinu4.998,0013.12.2013.
Narodni muzej Crne GoreNARODNI MUZEJ CETINJE2.100,0012.12.2013.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)OKOV DOO259,1512.12.2013.
SudstvoHIDRO-GRADJEVINAR administracija2.924,5511.12.2013.
SudstvoHIDRO-GRADJEVINAR administracija1.199,9711.12.2013.
Ministarstvo pravdeRAVEL PODGORICA ZIKS429,9511.12.2013.
Ministarstvo pravdeRAVEL PODGORICA ZIKS721,1911.12.2013.
Ministarstvo pravdeRAVEL PODGORICA ZIKS728,3211.12.2013.
Ministarstvo pravdeRAVEL PODGORICA ZIKS528,0611.12.2013.
Ministarstvo pravdeRAVEL PODGORICA ZIKS587,3911.12.2013.
Ministarstvo pravdeRAVEL PODGORICA ZIKS5.151,9811.12.2013.
Ministarstvo pravdeRAVEL PODGORICA ZIKS1.452,0111.12.2013.
Ministarstvo pravdeRAVEL PODGORICA ZIKS2.944,4611.12.2013.
Ministarstvo pravdeKIPS DOO ZIKS90,7611.12.2013.
Ministarstvo pravdeKIPS DOO ZIKS1.194,0511.12.2013.
Ministarstvo pravdeKIPS DOO ZIKS188,8711.12.2013.
Ministarstvo pravdeKIPS DOO ZIKS16,1411.12.2013.
Ministarstvo pravdeKIPS DOO ZIKS42,3311.12.2013.
Ministarstvo prosvjeteOS MAHMUT ADROVIC PETNJICAsrednje obrazovanje17.123,9111.12.2013.
Ministarstvo prosvjeteOS V.S.RIBNIKAR BIJELO POLJEobr.lica sa poseb.potrebama1.208,3311.12.2013.
Ministarstvo prosvjeteOS V.S.RIBNIKAR BIJELO POLJEobr.lica sa poseb.potrebama4.207,2411.12.2013.
SudstvoHIDRO-GRADJEVINARSudski savjet16.285,4810.12.2013.
SudstvoHIDRO-GRADJEVINARSudski savjet833,3310.12.2013.
SudstvoHIDRO-GRADJEVINARSudski savjet796,4910.12.2013.
SudstvoELKO TIM D.O.O. administracija43,2210.12.2013.
Prirodnjacki muzej Crne GorePRIRODNJACKI MUZEJ CRNE GORE83,3310.12.2013.
Narodni muzej Crne GoreNARODNI MUZEJ CETINJE4.166,6710.12.2013.
Ministarstvo odbraneKIPS DOOVojska3.448,0010.12.2013.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADKP100,0010.12.2013.
Ministarstvo prosvjeteGIMNAZIJA PANTO MALISIC BERANEsrednje obrazovanje13,1010.12.2013.
Ministarstvo prosvjeteGIMNAZIJA PANTO MALISIC BERANEsrednje obrazovanje433,3310.12.2013.
Ministarstvo prosvjeteGIMNAZIJA PANTO MALISIC BERANEsrednje obrazovanje4.762,8310.12.2013.
Ministarstvo finansijaMCC D.O.O. PODGORICAUprava za imovinu1.071,0010.12.2013.
Ministarstvo finansijaSTUDENTSKA ZADRUGA PODGORICAUprava za imovinu2.673,7910.12.2013.
Ministarstvo finansijaOKOV DOOUprava za imovinu169,9210.12.2013.
Zetski dom KRALJEVSKO POZORISTE ZETSKI Dadministracija500,0009.12.2013.
Zavod za zapošljavanjeSKUPSTINA ETAZNIH VLASNIKA99,9609.12.2013.
Zavod za metrologijuMONTAS ENGINEERING DOODrz.etaloni,ovj.mje249,9909.12.2013.
Zavod za metrologijuMONTAS ENGINEERING DOODrz.etaloni,ovj.mje203,6709.12.2013.
Zavod za metrologijuMONTAS ENGINEERING DOODrz.etaloni,ovj.mje213,0009.12.2013.
Zavod za metrologijuMONTAS ENGINEERING DOODrz.etaloni,ovj.mje416,6709.12.2013.
Zavod za metrologijuMONTAS ENGINEERING DOODrz.etaloni,ovj.mje116,6709.12.2013.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuOMEGA DOO PODGORICAseizmoloski z633,3309.12.2013.
Nacionalna biblioteka Djurdje CrnojevicC.N.B. DJURDJE CRNOJEVIC583,3309.12.2013.
Muzicki centar CGMUZICKI CENTAR JU50,0009.12.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaREFENA PODGORICAadministracija1.138,4509.12.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaREFENA PODGORICAadministracija1.525,4209.12.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaREFENA PODGORICAadministracija173,1409.12.2013.
Ministarstvo pravdeKIPS DOO ZIKS9,4509.12.2013.