Dio kategorije Rashodi za usluge

Dio potkategorije Komunikacione usluge

4143200000 Usluge odrzavanja vozila RFZ

za 2012
262.243,19
za 2011
231.076,81
Uprava za sprec.pranja novca i fin.terorROKSPED DOO823,2922.06.2012.
SudstvoALIANCE DOO PODGORICA administracija939,9922.06.2012.
Skupština Crne GoreSTEAM-TRADE D.O.O. DRUSTVO ZA administracija111,1522.06.2012.
Skupština Crne GoreROKSPED DOO administracija807,1322.06.2012.
Skupština Crne GoreROKSPED DOO administracija2.500,0022.06.2012.
Skupština Crne GoreOSMANAGIC CO DOO administracija1.463,6322.06.2012.
Skupština Crne GoreOSMANAGIC CO DOO administracija14,3422.06.2012.
Skupština Crne GoreOSMANAGIC CO DOO administracija299,6822.06.2012.
Komisija za utvrdjivanje sukoba interesaSOFRANAC-JOVICEVICD.O.O.201,2422.06.2012.
SudstvoMINEX CO DOO administracija334,0021.06.2012.
SudstvoOSMANAGIC CO DOO administracija5,0021.06.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)SCEPANOVIC COMPANY OD449,2821.06.2012.
SudstvoAUTOMEHANICARSKA RADNJA - SAH administracija23,4019.06.2012.
SudstvoDOO AUTO ZETA PODGORICA administracija340,4719.06.2012.
Skupština Crne GorePRONTO PODGORICA administracija108,0018.06.2012.
Sekretarijat za zakonodavstvoDELMONDO D.O.O.Unap.pravnog sistem70,0018.06.2012.
Ustavni sudOSMANAGIC CO DOOZastita ustavnosti i zako2,6215.06.2012.
Ustavni sudOSMANAGIC CO DOOZastita ustavnosti i zako79,3815.06.2012.
SudstvoROKSPED DOOSudski savjet408,6115.06.2012.
Hidrometeorološki zavodAUTO SERVIS CENTARadministracija15,0213.06.2012.
Hidrometeorološki zavodAUTO SERVIS CENTARadministracija70,5913.06.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)CASTELLANA CO DOO96,3212.06.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)CASTELLANA CO DOO227,2012.06.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)KRISMA MOTORS DOO428,5012.06.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)CASTELLANA CO DOO35,0012.06.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)CASTELLANA CO DOO321,1312.06.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)CASTELLANA CO DOO3,0712.06.2012.
Državna revizorska institucija (DRI)M AUTO D O OAdministracija i stambene potrebe509,6712.06.2012.
Skupština Crne GoreROKSPED DOO administracija650,5111.06.2012.
Hidrometeorološki zavodSCEPANOVIC COMPANY OD655,1008.06.2012.
Hidrometeorološki zavodSCEPANOVIC COMPANY OD5,9508.06.2012.
Agencija za zaštitu ličnih podataka i slobodan pristup informacijamaROKSPED DOOad14,2708.06.2012.
Prekrsajni organiSAROVIC I ORTACI O.D.Prekrsajni postupak10,3307.06.2012.
Prekrsajni organiSAROVIC I ORTACI O.D.Prekrsajni postupak24,7707.06.2012.
Ministarstvo pravdeOSMANAGIC CO DOOPravos i izvr.kr.san54,1807.06.2012.
Ministarstvo pravdeOSMANAGIC CO DOOPravos i izvr.kr.san0,8207.06.2012.
Ustavni sudOSMANAGIC CO DOOZastita ustavnosti i zako142,0006.06.2012.
Min.kultureLJETOPIS AUTOMOTIVEadministracija289,5106.06.2012.
Fitosanitarna upravaKARAL COMMERCE D.O.O.35,0006.06.2012.
Fitosanitarna upravaAUTOPREVOZNIK SLOBODAN SUBOTIC448,6406.06.2012.
Fitosanitarna upravaAUTOPREVOZNIK SLOBODAN SUBOTIC40,3606.06.2012.
Skupština Crne GoreAUTO REMONT OSMANAGIC administracija154,3805.06.2012.
Komisija za utvrdjivanje sukoba interesaALIANCE DOO PODGORICA9,3505.06.2012.
Uprava pomorske sigurnosti i upravljanja lukamaLJETOPIS AUTOMOTIVEUprava pomor.sigurnos264,0204.06.2012.
Fond za zdravstveno osiguranjeALIANCE DOO PODGORICAFZO28,4204.06.2012.
Fond za zdravstveno osiguranjeALIANCE DOO PODGORICAFZO21,9404.06.2012.
Fond za zdravstveno osiguranjeALIANCE DOO PODGORICAFZO180,9504.06.2012.
Fond za zdravstveno osiguranjeALIANCE DOO PODGORICAFZO53,0504.06.2012.
Agencija za zastitu konkurencijeALCRO D O OSpr.nar130,6004.06.2012.
Min.kultureCASTELLANA CO DOOadministracija35,0001.06.2012.