Dio kategorije Rashodi za usluge

Dio potkategorije Reprezentacija

4142001000 Reprezentacija u zemlji

za 2026
518.087,85
za 2025
1.098.913,38
za 2024
742.076,18
za 2023
558.616,57
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaCEVAPDZINICA NIN VL.RADOSUprava za vode16,1227.05.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaDURMITOR D.O.O.Uprava za sume21,6527.05.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaDURMITOR D.O.O.Uprava za sume70,0027.05.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaTASA DOO PLEVLJAUprava za sume55,0027.05.2013.
Ministarstvo finansijaCENTRALNA BANKA CRNE GOREUprava za imovinu120,8027.05.2013.
Ministarstvo finansijaCENTRALNA BANKA CRNE GOREUprava za imovinu39,2027.05.2013.
Ministarstvo finansijaUPRAVA ZA IMOVINU Poreska uprava4,3727.05.2013.
Ministarstvo finansijaUPRAVA ZA IMOVINU Poreska uprava24,4827.05.2013.
Ministarstvo finansijaUPRAVA ZA IMOVINU Poreska uprava125,0027.05.2013.
Ministarstvo ekonomijeUTIP CRNA GORAadministracija44,6027.05.2013.
Ministarstvo ekonomijeDJARDINO DOOadministracija105,0027.05.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaPER SEMPRE DOODir.za saobra80,1224.05.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaPER SEMPRE DOODir.za saobra208,3324.05.2013.
Ministarstvo finansijaPORTO BUDVA Uprava za nekretnine5,0324.05.2013.
Ministarstvo finansijaPORTO BUDVA Uprava za nekretnine125,0024.05.2013.
Agencija za zastitu zivotne sredineUPRAVA ZA IMOVINU110,0024.05.2013.
Agencija za zastitu zivotne sredineCVIJETNI KUTAK D.O.O.35,0024.05.2013.
Agencija za zastitu zivotne sredineCVIJETNI KUTAK D.O.O.30,0024.05.2013.
Agencija za zastitu zivotne sredineCVIJETNI KUTAK D.O.O.30,0024.05.2013.
Agencija za zastitu zivotne sredineCVIJETNI KUTAK D.O.O.20,0024.05.2013.
Agencija za zastitu zivotne sredineCVIJETNI KUTAK D.O.O.50,0024.05.2013.
Zavod za metrologijuWATER GROUP DOODrz.etaloni,ovj.mje28,9923.05.2013.
Zastitnik ljudskih prava i slobodaPLANTAZE AD109,6823.05.2013.
Uprava za sprec.pranja novca i fin.terorWAS DESIGN PODGORICA116,8323.05.2013.
SudstvoVOLI TRADE DOOSudski savjet61,8123.05.2013.
SudstvoUPRAVA ZA IMOVINU administracija24,4523.05.2013.
SudstvoUPRAVA ZA IMOVINU administracija57,9223.05.2013.
SudstvoUPRAVA ZA IMOVINU administracija10,0823.05.2013.
SudstvoUPRAVA ZA IMOVINU administracija140,0523.05.2013.
SudstvoUPRAVA ZA IMOVINU administracija105,0023.05.2013.
Skupština Crne GoreATLASMONT BANKA PODGORICA administracija320,3523.05.2013.
Skupština Crne GoreVOLI TRADE DOO administracija5,3523.05.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaIZLAZAK PLUZINEUprava policije206,9423.05.2013.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaIZLAZAK PLUZINEUprava policije36,2623.05.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaMERKATOR CG PODGORICAUpr.pomor.sig44,6723.05.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaHELADA MONT DOO Lučka uprava90,4723.05.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaHELADA MONT DOO Lučka uprava14,5023.05.2013.
Min.saobracaja i pomorstvaHELADA MONT DOO Lučka uprava11,7023.05.2013.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaTASA DOO PLEVLJAUprava za sume115,6023.05.2013.
Min.kultureVELETEX ADadministracija8,4223.05.2013.
Min.kultureMOND-MANI CETINJEadministracija99,0023.05.2013.
Min.kultureVELETEX ADadministracija288,3723.05.2013.
Min.kultureVELETEX ADadministracija16,5023.05.2013.
Min.kultureVELETEX ADadministracija21,2523.05.2013.
Min.kultureVELETEX ADadministracija23,8723.05.2013.
Komisija za utvrdjivanje sukoba interesaKINGS I CO DOO128,0023.05.2013.
Generalni sekretarijat VladeUTIP CRNA GORAPruzanje str.i admin.podrs91,9023.05.2013.
Agencija za mirno rješavanje radnih sporovaPREFERANS DOO PODGORICA6,8423.05.2013.
Agencija za mirno rješavanje radnih sporovaPREFERANS DOO PODGORICA46,0623.05.2013.
Zavod za zapošljavanjeVUJA COMPANI PODGORICA130,0020.05.2013.