Dio kategorije Rashodi za usluge

Dio potkategorije Službena putovanja

4141002000 Sluzbena putovanja u inostranstvu

za 2026
722.375,17
za 2025
1.344.331,10
za 2024
971.247,44
za 2023
1.126.643,27
Centar za stručno obrazovanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKARazvoj međunarodne saradnje u stručnom obrazovanju252,0015.04.2026.
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacijaHIPOTEKARNA BANKAUpravljanje i administracija Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija403,0015.04.2026.
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacijaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUpravljanje i administracija Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija259,8715.04.2026.
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacijaNLB MONTENEGRO BANKAUpravljanje i administracija Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija327,5615.04.2026.
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacijaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUpravljanje i administracija Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija276,9115.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaADRIATIC (NOVA) BANKABilateralni poslovi i ekonomska i kulturna diplomatija586,0015.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaHIPOTEKARNA BANKABilateralni poslovi i ekonomska i kulturna diplomatija586,0015.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaLOVCEN BANKA AD PODGORICABilateralni poslovi i ekonomska i kulturna diplomatija586,0015.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaLOVCEN BANKA AD PODGORICABilateralni poslovi i ekonomska i kulturna diplomatija128,0015.04.2026.
Zavod za metrologijuERSTE (OPORTUNITI) BANKAMetrološka sljedivost, kalibracije, ocjene usaglašenosti sa propisanim zahtjevima i stručna mišljenja150,0014.04.2026.
Zavod za metrologijuCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAMetrološka sljedivost, kalibracije, ocjene usaglašenosti sa propisanim zahtjevima i stručna mišljenja150,0014.04.2026.
Agencija za sprječavanje korupcijeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAProvjera sprječavanja sukoba interesa i provjera prihoda i imovine91,2509.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOA086554,2409.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOA0864679,1509.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOA0864372,9009.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOA0863366,4609.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOA0863106,8709.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOA0863178,5909.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOA0863372,9009.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOA0862952,0709.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOA08611.396,3509.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOUpravljanje i administracija Ministarstva vanjskih poslova1.051,6109.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOUpravljanje i administracija Ministarstva vanjskih poslova2.276,0609.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOUpravljanje i administracija Ministarstva vanjskih poslova466,0009.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOUpravljanje i administracija Ministarstva vanjskih poslova336,5709.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOUpravljanje i administracija Ministarstva vanjskih poslova322,4509.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOUpravljanje i administracija Ministarstva vanjskih poslova2.856,2109.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOUpravljanje i administracija Ministarstva vanjskih poslova54,2409.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUpravljanje i administracija Ministarstva vanjskih poslova530,0009.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaHIPOTEKARNA BANKAUpravljanje i administracija Ministarstva vanjskih poslova128,0009.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUpravljanje i administracija Ministarstva vanjskih poslova183,7509.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaERSTE (OPORTUNITI) BANKAUpravljanje i administracija Ministarstva vanjskih poslova183,7509.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaERSTE (OPORTUNITI) BANKAUpravljanje i administracija Ministarstva vanjskih poslova157,5009.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOODiplomatska akademija1.116,1309.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOODiplomatska akademija51,8009.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOODiplomatska akademija180,2509.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOMultilateralni poslovi i međunarodna saradnja1.637,1309.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOBilateralni poslovi i ekonomska i kulturna diplomatija372,9009.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaGORBIS DOOAktivnosti diplomatskih i konzularnih predstavništava i misija2.046,3609.04.2026.
Zavod za zapošljavanjeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUpravljanje i administracija Zavoda za zapošljavanje1.440,0008.04.2026.
Agencija za sprječavanje korupcijeCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUpravljanje i administracija i međunarodna saradnja39,5008.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaNLB MONTENEGRO BANKAA0864382,1907.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaERSTE (OPORTUNITI) BANKAA086438,0007.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAA086438,0007.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAA086444,6407.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAA0864203,5907.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAA0864686,7007.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaHIPOTEKARNA BANKAA0861260,1507.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaERSTE (OPORTUNITI) BANKAA0861230,8807.04.2026.
Ministarstvo vanjskih poslovaERSTE (OPORTUNITI) BANKAA086117,1207.04.2026.