Dio kategorije Rashodi za materijal

Dio potkategorije Ostali rashodi za materijal

4139001000 Ostali materijali

za 2026
299.952,86
za 2025
913.695,71
za 2024
444.443,60
za 2023
606.197,88
Ministarstvo odbraneAUTOCOMMERCE MV DOOVojska75,3026.10.2015.
Ministarstvo odbraneTIMKED D O O PODGORICAVojska142,8026.10.2015.
Ministarstvo odbraneART GLORIJAVojska234,0026.10.2015.
Fond za zdravstveno osiguranjeMERKATOR CG PODGORICAFZO37,8926.10.2015.
Fond za zdravstveno osiguranjeMERKATOR CG PODGORICAFZO64,2626.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost260,5626.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost27,1626.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost113,6226.10.2015.
SudstvoPLANET D O O administracija26,3623.10.2015.
SudstvoPLANET D O O administracija19,8423.10.2015.
SudstvoS PRESS PLUS DOO administracija53,7023.10.2015.
SudstvoWATER GROUP DOO administracija9,7923.10.2015.
SudstvoWATER GROUP DOO administracija29,2323.10.2015.
SudstvoWATER GROUP DOO administracija39,9323.10.2015.
SudstvoS PRESS PLUS DOO administracija54,1023.10.2015.
SudstvoFOTO BONI administracija43,4022.10.2015.
SudstvoFOTO BONI administracija37,3322.10.2015.
SudstvoFOTO BONI administracija22,7722.10.2015.
Prekrsajni organiSTEFANI 91 DOOadministracija119,0022.10.2015.
Fond za zdravstveno osiguranjeMERKATOR CG PODGORICAFZO17,5620.10.2015.
Fond za zdravstveno osiguranjeMERKATOR CG PODGORICAFZO3,4219.10.2015.
Fond za zdravstveno osiguranjeMERKATOR CG PODGORICAFZO53,3819.10.2015.
Fond za zdravstveno osiguranjeMERKATOR CG PODGORICAFZO203,8419.10.2015.
Fond za zdravstveno osiguranjeMERKATOR CG PODGORICAFZO122,4119.10.2015.
Fond za zdravstveno osiguranjeMERKATOR CG PODGORICAFZO71,4014.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost91,6513.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost24,2513.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost77,9813.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost484,8913.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost7,0013.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost84,5213.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost305,6413.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost10,9013.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost175,3213.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost103,7513.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost171,5413.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost151,7813.10.2015.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVOLI TRADE DOONacionalna bezbjednost377,7513.10.2015.
Uprava za javne nabavkeUNIVERZAL CAPITAL BANKJavne nabavke98,0012.10.2015.
Uprava za javne nabavkeUNIVERZAL CAPITAL BANKJavne nabavke125,0012.10.2015.
Uprava za javne nabavkeUNIVERZAL CAPITAL BANKJavne nabavke125,0012.10.2015.
Uprava za javne nabavkeUNIVERZAL CAPITAL BANKJavne nabavke125,0012.10.2015.
Uprava za javne nabavkeUNIVERZAL CAPITAL BANKJavne nabavke125,0012.10.2015.
Uprava za javne nabavkeUNIVERZAL CAPITAL BANKJavne nabavke125,0012.10.2015.
Uprava za javne nabavkeUNIVERZAL CAPITAL BANKJavne nabavke125,0012.10.2015.
Uprava za javne nabavkeUNIVERZAL CAPITAL BANKJavne nabavke125,0012.10.2015.
Uprava za javne nabavkeUNIVERZAL CAPITAL BANKJavne nabavke125,0012.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaNEBOELEKTRONIK D.O.O.Uprava za sume94,9912.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaNEBOELEKTRONIK D.O.O.Uprava za sume166,6712.10.2015.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaNEBOELEKTRONIK D.O.O.Uprava za sume166,6712.10.2015.