Dio kategorije Rashodi za materijal

Dio potkategorije Rashodi za gorivo

4135001100 Rashodi za benzin

za 2026
60.575,37
za 2025
60.626,96
za 2024
84.802,97
za 2023
104.090,19
Prekrsajni organiPREKRSAJI ULCINJPrekrsajni postupak200,0012.09.2014.
Prekrsajni organiPREKRSAJI CETINJEPrekrsajni postupak200,0012.09.2014.
Prekrsajni organiPREKRSAJI KOTORPrekrsajni postupak300,0012.09.2014.
Prekrsajni organiPREKRSAJI HERCEG NOVIPrekrsajni postupak100,0012.09.2014.
Prekrsajni organiPREKRSAJI BARPrekrsajni postupak300,0012.09.2014.
Ministarstvo zdravljaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAadministracija1.772,8811.09.2014.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologijuCENTRALNA BANKA CRNE GOREhidro.zavod5,3010.09.2014.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija50,0010.09.2014.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija119,2610.09.2014.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija177,9310.09.2014.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija574,7310.09.2014.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija198,9610.09.2014.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija160,8710.09.2014.
Prekrsajni organiKOMERCIJALNA BANKA BUDVAPrekrsajni postupak50,0010.09.2014.
Centar za razvoj i ocuvanje kult.manjinaCENTAR ZA OCUVANJE KULTU125,0010.09.2014.
Ministarstvo pravdeJUGOPETROL ADadministracija97,5209.09.2014.
Ministarstvo pravdeJUGOPETROL ADadministracija271,8209.09.2014.
Ministarstvo pravdeJUGOPETROL ADadministracija214,6909.09.2014.
Centar za konzervaciju i arheologijuCENTAR ZA KONZERVACIJU I633,3309.09.2014.
Min.saobracaja i pomorstvaVUK Q PETROL D O Lučka uprava300,0008.09.2014.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija100,0003.09.2014.
Sekretarijat za razvojne projektePETROL CRNA GORA DOOadmin214,8603.09.2014.
Agencija za zastitu konkurencijeLUKOIL MONTENEGRO DOOSpr.nar44,7603.09.2014.
Agencija za zastitu konkurencijeLUKOIL MONTENEGRO DOOSpr.nar158,7603.09.2014.
Agencija za zastitu konkurencijeLUKOIL MONTENEGRO DOOSpr.nar142,5103.09.2014.
Ustavni sudJUGOPETROL ADZastita ustavnosti i zako826,0102.09.2014.
Sekretarijat za razvojne projektePETROL CRNA GORA DOOadmin218,1001.09.2014.
Agencija za mirno rješavanje radnih sporovaJUGOPETROL AD61,0227.08.2014.
Agencija za mirno rješavanje radnih sporovaJUGOPETROL AD164,0027.08.2014.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija119,9926.08.2014.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija881,9926.08.2014.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija359,7422.08.2014.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaJUGOPETROL ADpravnih interesa CG361,4421.08.2014.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija119,9719.08.2014.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija216,7919.08.2014.
Nacionalna turistička organizacija (NTO)NACIONALNA TURISTICKA ORGANIZACIJA274,2719.08.2014.
Centar za konzervaciju i arheologijuCENTAR ZA KONZERVACIJU I633,3312.08.2014.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija299,5211.08.2014.
Min.saobracaja i pomorstvaVUK Q PETROL D O Lučka uprava125,0007.08.2014.
Min.saobracaja i pomorstvaVUK Q PETROL D O Lučka uprava175,0007.08.2014.
Centar za razvoj i ocuvanje kult.manjinaCENTAR ZA OCUVANJE KULTU125,0007.08.2014.
Min.saobracaja i pomorstvaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADir.za zeljez339,7406.08.2014.
Min.saobracaja i pomorstvaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADir.za zeljez103,9606.08.2014.
Min.saobracaja i pomorstvaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADir.za zeljez170,5706.08.2014.
Min.saobracaja i pomorstvaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAadministracij1.138,4506.08.2014.
Komisija za istraživanje nesrećaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKA78,8806.08.2014.
Zavod za intelektualnu svojinuLUKOIL MONTENEGRO DOOZast.prav126,1505.08.2014.
Zavod za intelektualnu svojinuLUKOIL MONTENEGRO DOOZast.prav140,2505.08.2014.
Agencija za zastitu konkurencijeLUKOIL MONTENEGRO DOOSpr.nar78,7405.08.2014.
Agencija za zastitu konkurencijeLUKOIL MONTENEGRO DOOSpr.nar124,7805.08.2014.