Dio kategorije Rashodi za materijal

Dio potkategorije Rashodi za gorivo

4135001100 Rashodi za benzin

za 2026
60.575,37
za 2025
60.626,96
za 2024
84.802,97
za 2023
104.090,19
Uprava za državnu imovinuJUGOPETROL ADZajednicki poslovi5.243,6614.09.2020.
Komisija za kontrolu postupka javnih nabavkiJUGOPETROL AD103,9004.09.2020.
Agencija za sprječavanje korupcijeJUGOPETROL AD152,0004.09.2020.
Uprava za državnu imovinuJUGOPETROL ADZajednicki poslovi12.837,7126.08.2020.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaJUGOPETROL ADpravnih interesa CG266,1125.08.2020.
Ustavni sudJUGOPETROL ADZastita ustavnosti i zako289,3718.08.2020.
Ustavni sudJUGOPETROL ADZastita ustavnosti i zako417,5118.08.2020.
Uprava za državnu imovinuCENTRALNA BANKA CRNE GOREZajednicki poslovi2.000,0014.08.2020.
Komisija za kontrolu postupka javnih nabavkiJUGOPETROL AD215,3406.08.2020.
Skupština Crne GoreJUGOPETROL AD administracija726,0228.07.2020.
Skupština Crne GoreJUGOPETROL AD administracija1.858,3428.07.2020.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija254,8123.07.2020.
Agencija za sprječavanje korupcijeJUGOPETROL AD226,9023.07.2020.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija247,0222.07.2020.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija711,7222.07.2020.
SudstvoJUGOPETROL AD administracija688,6622.07.2020.
Centar za konzervaciju i arheologijuCENTAR ZA KONZERVACIJU I ARHEOLOGI1.000,0021.07.2020.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaJUGOPETROL ADpravnih interesa CG233,2216.07.2020.
Uprava za državnu imovinuCENTRALNA BANKA CRNE GOREZajednicki poslovi3.220,0015.07.2020.
Uprava za državnu imovinuJUGOPETROL ADZajednicki poslovi20.315,0215.07.2020.
Narodni muzej Crne GoreNARODNI MUZEJ CETINJE4.513,8908.07.2020.
Skupština Crne GoreJUGOPETROL AD administracija120,8330.06.2020.
Skupština Crne GoreJUGOPETROL AD administracija1.979,1730.06.2020.
Komisija za kontrolu postupka javnih nabavkiJUGOPETROL AD137,8724.06.2020.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaJUGOPETROL ADpravnih interesa CG93,0017.06.2020.
Uprava za državnu imovinuJUGOPETROL ADZajednicki poslovi16.383,6112.06.2020.
Skupština Crne GoreJUGOPETROL ADUnapredjenje zakon infrastr1.403,1311.06.2020.
Centar za konzervaciju i arheologijuCENTAR ZA KONZERVACIJU I ARHEOLOGI416,0002.06.2020.
Agencija za sprječavanje korupcijeJUGOPETROL AD49,0226.05.2020.
Komisija za kontrolu postupka javnih nabavkiJUGOPETROL AD121,6225.05.2020.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaJUGOPETROL ADpravnih interesa CG50,0119.05.2020.
Uprava za državnu imovinuJUGOPETROL ADZajednicki poslovi17.713,7312.05.2020.
Skupština Crne GoreJUGOPETROL ADUnapredjenje zakon infrastr2.018,1206.05.2020.
Ustavni sudJUGOPETROL ADZastita ustavnosti i zako276,4516.04.2020.
Ustavni sudJUGOPETROL ADZastita ustavnosti i zako330,5516.04.2020.
Uprava za državnu imovinuJUGOPETROL ADZajednicki poslovi10.911,0915.04.2020.
Uprava za državnu imovinuJUGOPETROL ADZajednicki poslovi4.109,0915.04.2020.
Uprava za državnu imovinuJUGOPETROL ADZajednicki poslovi6.612,3515.04.2020.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaJUGOPETROL ADpravnih interesa CG178,9914.04.2020.
Agencija za sprječavanje korupcijeJUGOPETROL AD220,3314.04.2020.
Komisija za kontrolu postupka javnih nabavkiJUGOPETROL AD205,0013.04.2020.
Komisija za kontrolu postupka javnih nabavkiJUGOPETROL AD63,0013.04.2020.
Komisija za kontrolu postupka javnih nabavkiJUGOPETROL AD45,0013.04.2020.
Agencija za mirno rješavanje radnih sporovaJUGOPETROL AD90,0431.03.2020.
Uprava za državnu imovinuJUGOPETROL ADZajednicki poslovi11.510,0026.03.2020.
Uprava za državnu imovinuJUGOPETROL ADZajednicki poslovi9.208,0026.03.2020.
Uprava za državnu imovinuJUGOPETROL ADZajednicki poslovi2.302,0026.03.2020.
Uprava za državnu imovinuJUGOPETROL ADZajednicki poslovi11.512,3026.03.2020.
Predsjednik Crne GoreCENTRALNA BANKA CRNE GORE administracija500,0025.03.2020.
Zastitnik imovinsko-pravnih interesaJUGOPETROL ADpravnih interesa CG286,0120.03.2020.