Dio kategorije Rashodi za materijal

Dio potkategorije Materijal za posebne namjene

4133100000 Reprezentacija u zemlji

za 2012
508.212,17
za 2011
777.682,23
Min.za informaciono drustvoUTIP CRNA GORAinfo.drustvo107,0012.12.2012.
Min.za informaciono drustvoLEPONT DOOinfo.drustvo108,1012.12.2012.
Min.za informaciono drustvoCARINE DOOinfo.drustvo524,8012.12.2012.
Min.saobracaja i pomorstvaDOO TIHA NOC Lučka uprava123,8012.12.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSIMEX COMPANYD.O.O.Upr.za iz4,3512.12.2012.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaSIMEX COMPANYD.O.O.Upr.za iz39,3512.12.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaBJELOBOR DOOUprava za sume47,5012.12.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaSUR RODI GODINOUprava za sume98,0012.12.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaFILAN COMPANY D.O.O.Uprava za sume81,7012.12.2012.
Ministarstvo finansijaSindikalna organ-poreska upra Poreska uprava3.600,0012.12.2012.
Ministarstvo finansijaUPRAVA ZA IMOVINU Poreska uprava176,2512.12.2012.
Ministarstvo finansijaPLANTAZE AD Poreska uprava74,1112.12.2012.
Ministarstvo ekonomijeUPRAVA ZA IMOVINUdir.za raz.malih i sr.pred32,8512.12.2012.
Biblioteka za slijepeBIBLIOTEKA ZA SLIJEPE CRNE GO64,6712.12.2012.
SudstvoSS SERGIJE STANICSudski savjet79,7011.12.2012.
SudstvoSS SERGIJE STANICSudski savjet14,7011.12.2012.
SudstvoVOLI TRADE DOOSudski savjet104,9011.12.2012.
SudstvoVOLI TRADE DOOSudski savjet131,6711.12.2012.
SudstvoDOO VELTING administracija128,0011.12.2012.
Pomorski muzej Crne GorePOMORSKI MUZEJ KOTOR290,1211.12.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaPDS PREHRANAUprava policije230,0011.12.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)KINGS I CO DOO170,1011.12.2012.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)ANSAS TRADE D.O.O.140,0011.12.2012.
Drzavni arhivNLB MONTENEGRO BANKAPrikupljanje i zast.arh.gr65,6011.12.2012.
Drzavni arhivWATER GROUP DOOadministracija14,5011.12.2012.
Agencija za mirno rješavanje radnih sporovaTHE OLD HOUSE DOO PODGORICA154,2511.12.2012.
Uprava za statistikuUPRAVA ZA IMOVINUAdministracija69,9410.12.2012.
Uprava za statistikuUPRAVA ZA IMOVINUAdministracija78,6110.12.2012.
Ministarstvo finansijaVOLI TRADE DOO Poreska uprava29,5210.12.2012.
Centar za konzervaciju i arheologijuCENTAR ZA KONZERVACIJU I ARHE94,3110.12.2012.
Centar savremene umjetnosti CGCENTAR SAVREMENE UMJETNOSTI80,0010.12.2012.
Zetski dom KRALJEVSKO POZORISTE ZETSKI D pozorisna djelatnost94,3007.12.2012.
Zavod za zapošljavanjeAKOM D.O.O.32,4807.12.2012.
Zavod za metrologijuWATER GROUP DOODrz.etaloni,ovj.mje28,9907.12.2012.
Uprava za dijasporuCENTAR ZA ISELJENIKE PODGORISaradnja sa iseljeni60,6207.12.2012.
Prekrsajni organiWATER GROUP DOOPrekrsajni postupak9,3607.12.2012.
Prekrsajni organiWATER GROUP DOOPrekrsajni postupak9,3607.12.2012.
Predsjednik Crne GoreCARINE DOOIzvršenje ustavnih zadata47,0007.12.2012.
Predsjednik Crne GoreTHE OLD HOUSE DOO PODGORICAIzvršenje ustavnih zadata54,2507.12.2012.
Predsjednik Crne GoreNO LIMIT CO DOO CETINJEIzvršenje ustavnih zadata49,5007.12.2012.
Predsjednik Crne GoreSALAS 23Izvršenje ustavnih zadata47,6007.12.2012.
Predsjednik Crne GoreYUGRAFIC PODGORICAIzvršenje ustavnih zadata40,9507.12.2012.
Nacionalna turistička organizacija (NTO)NACIONALNA TURISTICKA ORGANIZACIJA87,9907.12.2012.
Nacionalna turistička organizacija (NTO)NACIONALNA TURISTICKA ORGANIZACIJA92,2107.12.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaONOGOST NIKSICUprava policije6,0007.12.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaNO LIMIT CO DOO CETINJEUprava policije202,8007.12.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaNAV DOOUprava policije221,5007.12.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaPLANTAZE ADUprava policije281,1207.12.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaPLANTAZE ADUprava policije76,8607.12.2012.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaPLANTAZE ADUprava policije69,2207.12.2012.