Dio kategorije Rashodi za materijal

Dio potkategorije Materijal za posebne namjene

4133009000 Ostali materijal

za 2026
5.152.650,53
za 2025
5.757.942,21
za 2024
4.725.521,76
za 2023
6.527.805,49
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADKP246,5106.03.2014.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADKP212,6506.03.2014.
Ministarstvo vanjskih poslovaCRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADKP1,6206.03.2014.
Zavod za metrologijuM OIL (HELIX) PODGORICADrz.etaloni,ovj.mje79,6105.03.2014.
SudstvoWATER GROUP DOO administracija14,7405.03.2014.
SudstvoWATER GROUP DOO administracija14,7405.03.2014.
Policijska akademijaPOLICIJSKA AKADEMIJAObraz i usavr sluzb12.083,3305.03.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaPRVA (NIKSICKA) BANKAUpravni poslovi172.116,0005.03.2014.
Ministarstvo vanjskih poslovaSTEN DOO PODGORICAProces pridr EU65,4505.03.2014.
Ministarstvo prosvjeteKASTEX DOOadministracija3.669,3805.03.2014.
Ministarstvo finansijaMIKROMONT PLUS DOO ROZAJE Uprava za nekretnine440,0005.03.2014.
Generalni sekretarijat VladeLJETOPIS DOOPruzanje str.i admin.podrs759,2205.03.2014.
Generalni sekretarijat VladeMAT-NIKPruzanje str.i admin.podrs6,1405.03.2014.
Generalni sekretarijat VladeMAT-NIKPruzanje str.i admin.podrs112,8605.03.2014.
Generalni sekretarijat VladeMB COM DOO PODGORICAPruzanje str.i admin.podrs740,3305.03.2014.
Ministarstvo pravdeZAVOD ZA IZVRSENJE KRIV. ZIKS14.751,9104.03.2014.
Skupština Crne GoreCVIJETNI KUTAK D.O.O. administracija70,0003.03.2014.
Ministarstvo pravdeMESOPROMET DOO ZIKS5.315,4203.03.2014.
Ministarstvo pravdeVOLI TRADE DOO ZIKS44,4003.03.2014.
Ministarstvo pravdeVOLI TRADE DOO ZIKS3.639,5403.03.2014.
Ministarstvo pravdeUNIPROM PEKARA ZIKS718,9503.03.2014.
Ministarstvo pravdeSIMSIC MONTMILK DOO ZIKS768,2703.03.2014.
Ministarstvo pravdeUNIPROM PEKARA ZIKS2.775,9903.03.2014.
Ministarstvo pravdeUNIPROM PEKARA ZIKS843,0303.03.2014.
Ministarstvo pravdeVELETEX AD ZIKS1.000,8203.03.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaKASTEX DOOPoljoprivreda83,3303.03.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaKASTEX DOOPoljoprivreda29,7803.03.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaMAESTRO D DOOPoljoprivreda53,5503.03.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaFAXIMILE PODGORICAadministracija30,0003.03.2014.
Ministarstvo finansijaMONTEFISH D.O.O.Uprava za imovinu1.354,1203.03.2014.
Narodni muzej Crne GoreNARODNI MUZEJ CETINJE833,3328.02.2014.
SudstvoWATER GROUP DOO administracija19,6624.02.2014.
Ministarstvo pravdeUNIPROM PEKARA ZIKS2.749,7924.02.2014.
Ministarstvo pravdeMESOPROMET DOO ZIKS824,9324.02.2014.
Ministarstvo pravdeSIMSIC MONTMILK DOO ZIKS838,9124.02.2014.
Ministarstvo odbraneDPC DOO PODGORICAVojska144,7024.02.2014.
Ministarstvo odbraneETA DOO PODGORICAVojska59,5024.02.2014.
Ministarstvo odbranePRINC PETEX D.O.O.Vojska130,9024.02.2014.
Ministarstvo odbraneSTR AnmaraVojska161,0024.02.2014.
SudstvoWATER GROUP DOO administracija39,3219.02.2014.
SudstvoWATER GROUP DOO administracija34,4019.02.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaPRVA (NIKSICKA) BANKAUpravni poslovi130.000,0019.02.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaKASTEX DOOAgencija za plaćanje130,9419.02.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaKASTEX DOOadministracija32,3019.02.2014.
JP Regionalni centar za obuku ronilacaREGIONALNI CENTAR ZA OBUKU RONILACA416,6719.02.2014.
Ministarstvo vanjskih poslovaSTEN DOO PODGORICADKP113,0517.02.2014.
Ministarstvo vanjskih poslovaSTEN DOO PODGORICADKP107,1017.02.2014.
Ministarstvo vanjskih poslovaSTEN DOO PODGORICADKP77,3517.02.2014.
Ministarstvo vanjskih poslovaMAESTRO D DOODKP166,6017.02.2014.
Ministarstvo vanjskih poslovaSTEN DOO PODGORICADKP95,2017.02.2014.