Dio kategorije Rashodi za materijal

Dio potkategorije Administrativni materijal

4131003000 Sredstva higijene

za 2026
234.237,37
za 2025
365.453,60
za 2024
429.047,25
za 2023
441.083,11
Agencija za zastitu zivotne sredineMALUX133,0022.04.2014.
Agencija za zastitu zivotne sredineMALUX145,5622.04.2014.
Zavod za metrologijuTEKOM PROMETD.O.O.Drz.etaloni,ovj.mje422,2717.04.2014.
Uprava za inspekcijske posloveMALUX88,9717.04.2014.
Uprava za inspekcijske posloveSTADION AKCIONARSKO DRUS44,9917.04.2014.
Uprava za inspekcijske posloveSTADION AKCIONARSKO DRUS81,5317.04.2014.
Min.odrz.razvoja i turizmaPET ZVJEZDICA DOODJR163,3217.04.2014.
Min.odrz.razvoja i turizmaPET ZVJEZDICA DOODJR46,8917.04.2014.
Zavod za skolstvoTEHNOTEKSTIL DOO NIKSICutvrdjivanje kvalitet329,6815.04.2014.
Ministarstvo pravdeVELETEX AD ZIKS16,0015.04.2014.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaVOLI TRADE DOOUpr.za iz34,1515.04.2014.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaVOLI TRADE DOOCentar za74,2415.04.2014.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaVOLI TRADE DOOCentar za49,9215.04.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaMESOPROMET DOOUprava za sume167,1315.04.2014.
Zetski dom KRALJEVSKO POZORISTE ZET pozorisna djelatnost276,9214.04.2014.
SudstvoSIMSIC MONTMILK DOO administracija53,0514.04.2014.
Minist kultureVELETEX ADUp za zastitu kult dobara79,7714.04.2014.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaHARD DISCOUNT LAKOVICCentar za71,3711.04.2014.
Ministarstvo rada i socijalnog staranjaVOLI TRADE DOOCentar za395,1211.04.2014.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVELETEX ADNacionalna bezbjednost382,6511.04.2014.
Agencija za nacionalnu bezbjednostVELETEX ADNacionalna bezbjednost47,9111.04.2014.
Agencija za zastitu konkurencijeWATER GROUP DOOSpr.nar29,4911.04.2014.
Uprava za sprec.pranja novca i fin.terorVOLI TRADE DOO103,8609.04.2014.
Tužilački savjet (Tužilaštva)LUC DOO BERANE57,8909.04.2014.
Tužilački savjet (Tužilaštva)VOLI TRADE DOO25,1109.04.2014.
Tužilački savjet (Tužilaštva)REMARK SZR12,0009.04.2014.
Tužilački savjet (Tužilaštva)INTERESTA D.O.O.528,0809.04.2014.
SudstvoANEX D.O.O. administracija204,9009.04.2014.
Prekrsajni organiPET ZVJEZDICA DOOPrekrsajni postupak198,4309.04.2014.
Ministarstvo unutrašnjih poslovaSTADION AKCIONARSKO DRUSUprava policije763,5209.04.2014.
Ministarstvo finansijaSURFMONT D.O.O.Uprava za imovinu176,4009.04.2014.
Ustavni sudWAS DESIGN PODGORICAZastita ustavnosti i zako74,3508.04.2014.
Ustavni sudVOLI TRADE DOOZastita ustavnosti i zako41,3308.04.2014.
Ministarstvo odbraneVELETEX ADadministracija546,1508.04.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaPET ZVJEZDICA DOOVeterinarska uprava3,4607.04.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaPET ZVJEZDICA DOOVeterinarska uprava66,0407.04.2014.
Min.saobracaja i pomorstvaMERKATOR CG PODGORICAUpr.pomor.sig51,9807.04.2014.
Komisija za utvrdjivanje sukoba interesaCUNGU CO D O O45,3607.04.2014.
Uprava za kadrovePET ZVJEZDICA DOOEvid.,izb.obuka i usav82,1104.04.2014.
Uprava za kadroveVELETEX ADEvid.,izb.obuka i usav79,0204.04.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaMERKATOR INTERNATIONAL DVeterinarska uprava114,2404.04.2014.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaPET ZVJEZDICA DOOVeterinarska uprava42,8404.04.2014.
Min.saobracaja i pomorstvaVOLI TRADE DOODir.za zeljez28,3504.04.2014.
Zetski dom KRALJEVSKO POZORISTE ZET pozorisna djelatnost276,9231.03.2014.
Uprava za inspekcijske posloveMALUX31,0131.03.2014.
Tužilački savjet (Tužilaštva)ANEX D.O.O.123,0531.03.2014.
Ministarstvo pravdeVELETEX AD ZIKS1.418,7731.03.2014.
Ministarstvo pravdeVELETEX AD ZIKS1.235,1231.03.2014.
Ministarstvo pravdeVELETEX AD ZIKS3.171,6131.03.2014.
Ministarstvo pravdeVELETEX AD ZIKS186,8331.03.2014.