ADVOKAT DASIC BRANISLAV PLAV

prihodi iz Budžeta
12.485,48
za 2026
1.850,00
za 2021
225,00
za 2020
487,50
Sudski savjetIzdaci po osnovu sudskih postupaka1.175,1906.08.2026.
Sudski savjetIzdaci po osnovu sudskih postupaka398,9306.08.2026.
Sudski savjetIzdaci po osnovu sudskih postupaka25,8806.08.2026.
Sudski savjetAdvokatske usluge250,0023.06.2026.
Sudski savjetOstale pravne usluge225,0016.04.2021.
SudstvoAdvokatske usluge300,0009.11.2020.
SudstvoOstale pravne usluge187,5024.09.2020.
SudstvoAdvokatske usluge350,0019.06.2019.
SudstvoAdvokatske usluge5.798,2019.02.2019.
SudstvoAdvokatske usluge300,0021.03.2018.
SudstvoAdvokatske usluge312,5005.02.2018.
SudstvoAdvokatske usluge1.600,0025.09.2017.
SudstvoAdvokatske usluge200,0013.03.2017.
SudstvoAdvokatske usluge100,0020.01.2017.
SudstvoAdvokatske usluge100,0004.11.2016.
SudstvoAdvokatske usluge152,8525.08.2016.
SudstvoAdvokatske usluge72,1525.08.2016.
SudstvoAdvokatske usluge750,0015.06.2016.
SudstvoAdvokatske usluge75,0021.04.2016.
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO)Porodicna penzija62,2811.02.2016.
SudstvoAdvokatske usluge50,0028.01.2016.