Dio kategorije Subvencije

Dio potkategorije Subvencije za proizvodnju i pružanje usluga

4181000000 Komunalne naknade

za 2012
5.465.825,81
za 2011
3.947.281,05
Ministarstvo odbraneVODOVOD I KANALIZACIJA PODGORVojska12,6129.12.2012.
Ministarstvo odbraneVODOVOD I KANALIZACIJA NIKSICVojska5.529,1729.12.2012.
Ministarstvo odbraneJP CISTOCA PLJEVLJAVojska478,2829.12.2012.
Ministarstvo odbraneJP VODOVOD I KANALIZAC.ULCINJadministracija11,3829.12.2012.
Ministarstvo odbraneVODOVOD I KANALIZACIJA PODGORadministracija102,3629.12.2012.
Ministarstvo odbraneVODOVOD I KANALIZACIJA J.P.administracija11,5629.12.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)LIM JKSP65,5328.12.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)LIM JKSP20,1328.12.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)CISTOCA HERCEG NOVI49,0028.12.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)JP KOMUNALNE DJELATNOS.ULCINJ263,8028.12.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)JP VODOVOD I KANALIZAC.ULCINJ263,8028.12.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)JP CISTOCA PLJEVLJA63,6728.12.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)JP CISTOCA PLJEVLJA203,8428.12.2012.
Tužilački savjet (Tužilaštva)KOTOR JKP KOTOR55,6428.12.2012.
SudstvoLIM JKSP administracija3.150,5528.12.2012.
SudstvoLIM JKSP administracija2.524,6028.12.2012.
SudstvoLIM JKSP administracija100,1928.12.2012.
SudstvoLIM JKSP administracija681,5628.12.2012.
SudstvoLIM JKSP administracija890,8328.12.2012.
SudstvoVODOVOD I KANALIZACIJA KOTOR administracija63,9028.12.2012.
Ministarstvo prosvjeteSREDNJA STRUCNA SKOLA BIJELOobr.lica sa poseb.potrebama428,9828.12.2012.
Ministarstvo prosvjeteSREDNJA ELEKTRO EKONOMSKA SKOobr.lica sa poseb.potrebama179,3128.12.2012.
Ministarstvo prosvjeteJU SREDNJA STRUC.SKOLA CETINJEobr.lica sa poseb.potrebama1.166,5628.12.2012.
Ministarstvo prosvjeteGIMNAZIJA MILOJE DOBRASINOVICobr.lica sa poseb.potrebama8.700,4928.12.2012.
Min.odrz.razvoja i turizmaBULATOVIC TRGOPOLJE D.O.O.DJR160,0028.12.2012.
Min.odrz.razvoja i turizmaBULATOVIC TRGOPOLJE D.O.O.DJR480,0028.12.2012.
Min.odrz.razvoja i turizmaBULATOVIC TRGOPOLJE D.O.O.DJR480,0028.12.2012.
Min.odrz.razvoja i turizmaBULATOVIC TRGOPOLJE D.O.O.DJR400,0028.12.2012.
Min.odrz.razvoja i turizmaBULATOVIC TRGOPOLJE D.O.O.DJR480,0028.12.2012.
Ministarstvo finansijaINDEL INZENJERINGUprava za imovinu2.897,5228.12.2012.
Ministarstvo finansijaINDEL INZENJERINGUprava za imovinu56,7328.12.2012.
Ministarstvo finansijaHIDROFOKUS DOOUprava za imovinu3.072,1928.12.2012.
Ministarstvo finansijaARHITEKTONSKI ATELJE DOOUprava za imovinu3.931,8828.12.2012.
Nacionalna biblioteka Djurdje CrnojevicC.N.B. DJURDJE CRNOJEVIC740,0027.12.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaMARSHAL MONTENEGRO GROUPadministracija143,1927.12.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaMS COPYadministracija29,4327.12.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaMS COPYadministracija78,8527.12.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaGRAND DOO PODGORICAadministracija96,1527.12.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaGRAND DOO PODGORICAadministracija11,3527.12.2012.
Ministarstvo poljoprivrede i ruralnog razvojaBAKINA KUCAadministracija2,1427.12.2012.
Min.odrz.razvoja i turizmaDEPONIJA DOOadministracij70,0027.12.2012.
Zavod za zapošljavanjeJKP GRADAC MOJKOVAC18,5226.12.2012.
Zavod za skolstvoVODOVOD I KANALIZACIJA NIKSICutvrdjivanje kvalitet7,7626.12.2012.
SudstvoJP VODOVOD I KANALIZACIJA B administracija43,0126.12.2012.
SudstvoKOMUNALNO DOO NIKSIC administracija51,0026.12.2012.
SudstvoVODOVOD I KANALIZACIJA PLJEVL administracija17,9126.12.2012.
SudstvoJP CISTOCA PLJEVLJA administracija478,8326.12.2012.
SudstvoKOMUNALNE DJELATNOSTI BAR administracija298,8526.12.2012.
SudstvoLIM JKSP administracija507,0126.12.2012.
SudstvoCISTOCA JP PODGORICA administracija70,1926.12.2012.